sobota, 23 lipca 2016

Zero Fahrenheit - Tekst i tłumaczenie

Jak wiecie, bo Was o tym informowałam, w czerwcu nie było żadnych tłumaczeń. Za to już od lipca zaczynam. Ogólnie na końcu postu będzie informacja właśnie o tych tłumaczeniach. A teraz przejdźmy do rzeczy. Dzisiaj przychodzę do Was z tłumaczeniem piosenki "Zero Fahrenheit". To piosenka z płyty 'Who I AM', ale można było ją posłuchać tylko w ITunes. Jesteście ciekawi tłumaczenia? To zapraszam.
_________________________________________________________________________





Tekst

Am, baby, am

Ven aquí, por favor
Tengo frío en el corazón
Dame luz, dame amor
Que esta noche no salga el sol
'Cause, baby, I'm so cold

Crazy tú, loco yo
Luz de luna en mi habitación
Got a light, give me some
A tu lado cojo calor (ohh)
'Cause baby, I'm so cold (I'm so cold baby)

Me dejas aquí, temblando de amor
I'm frozen, I'm frozen
Podría morir, se para el reloj
My heart is zero fahrenheit, heart is zero fahrenheit

Zero, zero fahrenheit (yeah, baby)
Zero, zero fahrenheit

Por favor, ven aquí
Sin tu abrazo voy a morir
En tu piel, in your skin
Sé que podré sobrevivir
(Ohh) surviving in your skin (yeah)

My heart is cold without you
My heart is cold without you
I need you baby 'cause I'm so cold yeah

Me dejas aquí, temblando de amor
I'm frozen, I'm frozen
Podría morir, se para el reloj
My heart is zero fahrenheit, heart is zero fahrenheit

Zero, zero fahrenheit (yeah)
Zero, zero fahrenheit
Zero, zero fahrenheit (yeah)
Zero, zero fahrenheit

Me dejas aquí, temblando de amor
I'm frozen, I'm frozen
Podría morir, (I'm so cold, I'm so cold) se para el reloj
My heart is zero fahrenheit, am

Zero, zero fahrenheit
(My heart is cold without you)
Zero, zero fahrenheit
(My heart is cold without you)
Zero, zero fahrenheit
(I need you baby 'cause I'm so cold yeah)
Zero, zero fahrenheit, baby

(My heart is cold without you)
Ohh, yeah
(My heart is cold without you)
Mm baby
(I need you baby 'cause I'm so cold yeah)
Ohh, yeah, I'm so cold, I'm so cold

Tłumaczenie:

Am, kochanie, am

Chodź tutaj, proszę
Mam zimne serce
Daj mi światło, daj mi miłość
Tej nocy nie będzie zachodu słońca
Kochanie, ponieważ jest mi tak zimno

Szalona ty, szalony ja
Światło księżyca w moim pokoju
Masz światło, daj mi trochę
Przy tobie biorę światło (ohh)
Kochanie, ponieważ jest mi tak zimno ( Jest mi tak zimno, kochanie)

Zostawiasz mnie tutaj, drżącego z miłości
Zamarzam, zamarzam
Mógłbym umrzeć, zegar się zatrzymał
Moje serce jest zerem fahenheit, serce jest zerem fahrenheit

Zero, zero fahrenheit (yeah, kochanie)
Zero, zero fahrenheit

Proszę, chodź tutaj
Bez twoje uścisku, umrę
Na twojej skórze, na twojej skórze
Wiem, że mogę przeżyć
(Ohh) Przetrwając na twojej skórze (yeah)

Moje serce jest zimne bez ciebie
Moje serce jest zimne bez ciebie
Kochanie, potrzebuję cię, ponieważ jest mi tak zimno yeah

Zostawiasz mnie tutaj, drżącego z miłości
Zamarzam, zamarzam
Mógłbym umrzeć, zegar się zatrzymał
Moje serce jest zerem fahenheit, serce jest zerem fahrenheit

Zero, zero fahrenheit (yeah)
Zero, zero fahrenheit
Zero, zero fahrenheit (yeah)
Zero, zero fahrenheit

Zostawiasz mnie tutaj, drżącego z miłości
Zamarzam, zamarzam
Mógłbym umrzeć, (Jest mi tak zimno, jest mi tak zimno) zegar się zatrzymał
Moje serce jest zerem fahenheit, serce jest zerem fahrenheit

Zero, zero fahrenheit
(Moje serce jest zimne bez ciebie)
Zero, zero fahrenheit
(Moje serce jest zimne bez ciebie)
Zero, zero fahrenheit
(Kochanie, potrzebuję cię, ponieważ jest mi tak zimno yeah)
Zero, zero fahrenheit, kochanie

(Moje serce jest zimne bez ciebie)
Ohh, yeah
(Moje serce jest zimne bez ciebie)
Mm kochanie
(Kochanie, potrzebuję cię, ponieważ jest mi tak zimno yeah)
Ohh, yeah, jest mi tak zimno, jest mi tak zimno


A teraz taka mała informacja. Dwa razy w miesiącu będą pojawiać się tłumaczenia. I to różne. Nie tylko piosenek, ale wywiadów. Troszkę zmieniam, bo chcę bym miała za dużo tłumaczenia w miesiącu. Niby wakacje są, ale podczas szkoły za łatwo nie będzie. Także dwa razy w miesiącu będą pojawiać się różne tłumaczenia (teksty piosenek, wywiady etc).

Przetłumaczyłam już:

!!Tłumaczenie jest mojego autorstwa, 
więc zabraniam kopiować oraz wykorzystywać 
bez mojej zgody pisemnej!!

środa, 20 lipca 2016

Gala Premios Juventud + Informacja o WYLS

Witam, witam. Post o gali miał się pojawić w piątek, ale się nie udało. Miałam dosyć dużo na głowie i nie dałam rady, jednak jak widać już coś na blogu się pojawia i jest to o tej gali. Na końcu pojawi się też informacja o WYLS, a dokładniej o teledysku do 'When You Love Somebody'. Zaciekawieni co się działo na gali i co z tym teledyskiem? Zapraszam do czytania dalej... :)
___________________________________________________________________

No to na sam początek odsyłam was do tego postu. Jest on dotyczący właśnie gali. Pisałam o tym jeszcze przed tą galą. Tłumaczę tam wiele rzeczy (m.in. w jakich kategoriach był nominowany, data wydarzenia), więc jeśli nie czytaliście to zapraszam. 

Na stronie infomowałam was na bieżąco co się dzieje. Przypomnę jeszcze, że gala odbywała sie w Miami o 19:00h a u nas było to o 1:00 rano następnego dnia. Gala trwała do 5 rano. Przyznam Wam szczerze, że oglądałam ją całą. Niestety Abrahamowi nie udało się wygrać żadnej nagrody, jednak sam na powiedział, że dla niego bycie nominowanym to wielki zaszczyt. Abrahamers na tt zaczęli pisać, że dla nas jest najlepszy. W taki sposób powstała akcja, gdzie pod HT #AbrahamMateoNuestraGanador pisali jaki jest dla nich ważny i że jest wobec nich najlepszy. Innymi słowy zaczęli go wspierać itd. 

Po gali Abraham na Facebooku dodał kilka zdjęć ze znanymi gwiazdami (w ciągu kilku dni):
Z Marc Anthony
Z J Balvin

Z Maluma

Z Victoria Justice
Osobiście czekam aż doda zdjęcie z Maite Perroni lub William'em Levy :)

Abraham również korzystał na ten czas ze swojego Snapchata i dodawał filmiki jak i zdjęcia z gali. Oto kilka z nich a wszystko objaśnione jest na naszej stronie, gdyż pisałam Wam o wszystkim.




Oto kilka zdjęć z gali:








A tutaj filmik z gali:




Informacja 

Tak jak pisałam na wstępie będzie to informacja o teledysku do 'When You Love Somebody'. Abraham poinformował nas, że 24 lipca wyjdzie ten teledysk! Na swoim fanpage'u robi odliczanie do niego. Pozostaje nam czekać i zastanawiać sie jaki będzie to teledysk.
A tutaj kilka zdjęć i teaser:








A teraz dwie informacje z mojej strony:

  • Zapraszam na grupę "Lets Be Abrahamers". Teraz będzie tam dużo zmian. Tak samo z naszym snapem dla polskich Abrahamers. Wszystko jest na grupie.
  • Kolejnym postem będzie tłumaczenie piosenki!


środa, 13 lipca 2016

3 nominacje w Premios Juventud 2016 + BONUS

Jakiś czas temu można było głosować na Abraham w Premios Juventud 2016. Udało nam się sprawić, że Abraham został nominowany w trzech kategoriach i będzie na tej gali! Głosowaliśmy jakoś pomiędzy marcem a kwietniem. Napiszę Wam również o bonusie, który pojawi się na końcu postu. Także, jeśli jesteście ciekawi zapraszam.
_______________________________________________________________________


Jak pewnie wiecie pomiędzy marcem a kwietniem można było głosować na Abrahama w kilku kategoriach. Na całe szczęście udało nam się i Abraham został nominowany w trzech kategoriach:


  • Voz Del Momento
  • Cancion Corta-Venas - "Asi Es Tu Amor"
  • Mi Artista Pop/Rock

Ogólnie były rózne 'misje' na Twitterze. Oto jedna z kilku:



Czy Abraham wygra, którejś z nominacji (a może wygra wszystkie?) dowiemy się na gali Premios Juventud 2016! Odbędzie się w Miami 14 lipca o 19:00 (czasu w Miami!). U nas będzie to godzina 1 w nocy, 15 lipca. Sądzę, że będzie można to obejrzeć online. Jak coś to śledźcie stronę, bo tam będę o wszystkim informować. Nawet jak się dowiem, że można obejrzeć online to właśnie tam podam Wam link. ;)


Abraham 11 lipca poleciał do Miami. Po długiej nieobecności na snapchacie zaczyna go używać i znowu pojawiają się jego snapy. Oto kilka z nich:

 Staram się jak najczęściej dodawać aktualizację ze Snapchata na stronie. Jak tylko zauważe to dodaję.


Zaznaczę, że Abraham już był na gali Premios Juventud 2013 (miał wtedy 15 lat), więc ta gala będzie jego drugą. Oto filmik z wystepu:


Filmik z wywiadu:


BONUS


A teraz nareszcie napiszę o bonusie. Jak już pewnie zauważyliście ze zdjęcia u góry to Abraham będzie jednym z prezenterów na gali Premios Juventud! Moim zdaniem to naprawdę wyróżnienie. Razem z nim prezenterami będą: Carlos Rivera, Elizabeth Gutierrez, Sofia Carson. 


A na sam koniec jedna ważna informacja i tyle.
  • Bardzo przepraszam, że jeszcze nie pojawiło się tłumaczenie, ale mówiąc potocznie, wypaliłam się. Brak motywacji i chęci. Muszę jakoś sie zmotywować. Macie pomysły?

poniedziałek, 4 lipca 2016

Fenomeno Fan

Jak pewnie zauważyliście, Abraham teraz występuje w różnych programach telewizyjnych. W piątek (17 czerwca) był w "Fenomeno Fan". Tak samo jak w "Que Tiempo Tan Feliz" opisze Wam ten dzień i o co chodzi z programem "Fenomeno Fan". Jak jesteście ciekawi to zapraszam do czytania dalej...
________________________________________________________________________

To może na początek...
Co to Fenomeno Fan?
Jest to program telewizyjny, który jest wydawany na kanale CanalSur w piątki. Jest to coś na znak talent-show. Szukają dzieki, którzy mają jakiś talent w wieku od 5 do 15 lat. Obsadą w tym programie są:

  • Merche,
  • Jaime Cantizano,
  • Natalia,
  • Maria Parrado.
Ogólnie to dopiero nowopowstały program. W czerwcu, bodajże właśnei 17 był pierwszy odcienk emitowany.

Co Abraham ma z tym wspólnego?
Abraham właśnie występował w tym programie. Oczywiście jako gość, nie jako uczestnik ;)

Na początku dodał zdjęcie z informacją o występie (15 czerwca):

Este viernes visitaré Fenómeno Fan! Un nuevo programa de Canal Sur súper emocionante, no os lo perdáis! 
‪#‎ArteDeAndalucia‬❤️
Tłumaczenie:
W ten piątek będę w Fenomeno Fan! Nowy program Canal Sur bardzo wzruszjący, nie przegapcie! 
#ArteDeAndalucia❤️


Później w tym samym dniu co miał występ dodał to samo zdjęcie z informacją o której itd:


Esta noche a las 22:45 hora España, estaré en "Fenómeno Fan" deCanal Sur Radio y Televisión Usaremos el HT ‪#‎FenómenoFan2‬ Ver Online👉 http://www.canalsur.es/portada-adirecto-722225.htmlTłumaczenie: Tej nocy o 22:45 czasu hiszpańskeigo, będę w "Fenómeno Fan" w Canal Sur Radio y Televisión Używamy HT #‎FenómenoFan2‬ Zobacz Online👉 http://www.canalsur.es/portada-adirecto-722225.html

A na końcu okazało się, że HT #FenomenoFan2 było w trendach w 8 krajach:

‪#‎FenomenoFan2‬ TT en 8 países -> España, Italia, Perú, México, Uruguay, Venezuela, Ecuador y Argentina! GRACIAS abrahamers, sois ÚNIC@S!! Tłumaczenie:
#FenomenoFan2 TT w 8 krajach -> Hiszpania, Włochy, Peru, Meksyk, Urugwaj, Wenezuela, Ekwador i Argentyna! DZIĘKUJĘ abrahamers, jesteście WYJĄTKOWI!! 
A tutaj możecie zobaczyć ten jego występ:


No to koniec na dzisiaj. Mam nadzieję, że post się podobał i do następnego ;)

czwartek, 30 czerwca 2016

40GlobalShow z Abrahamem Mateo

Pewnie zauważyliście, że teraz często piszę jak Abraham występuje w różnych programach telewizyjnych. Jednak nic na to nie poradzę. Ma pewnie teraz czas to go zapraszają i występuje. na końcu będzie ważna informacja, która na pewno Wam się spodoba. A teraz zapraszam Was do czytania dalej... :)
________________________________________________________________________

Tym razem będzie dosyć krótko. Abraham o tym, że pojawi się w 40GlobalShow powiadomił nas kilka godzin przed a dokładniej 3h. Dodał na Facebooka, Twittera i nawet na Instagramie taki filmik:
Podpis: Hoy estaré con mi queridísimo Tony Aguilar en ‪#‎40GlobalShow40‬ a las 19h de España!!!! No os lo podéis perder! || A/\ 
Tłumaczenie: Dzisiaj będę z moim najdroższym Tony Aguilar w ‪#‎40GlobalShow40‬ o 9h w Hiszpanii!!!! Nie przegapcie! || A/\

Abraham z Tony'm rozmawiali na temat trasy koncertwoej Abrahama. Dobrze myślicie. Abraham miał wywiad. Mówi, że przygotowuje dużo niespodzianek na te koncerty. Rozmawiają również o nowym singlu Abrahama. 

A tutaj kilka tweetów po programie:






Dodam jeszcze, że Abraham często jest w różnych programach, gdzie pojawia się Tony, więc sie dobrze znają i często widzą, np. w Primavera Pop, Tony był tam prezenterem. Choć teraz mówię o festiwalu, ale to nie zmienia faktu iż często się widzą na różnych programach czy właśnie festiwalu. 

Tutaj możecie obejrzeć ten wywiad:



No to tyle. Tak jak pisałam na początku teraz dodam ciekawą i ważną informację (w sumie to dwie xd). 


  • W najbliższym czasie pojawi się przetłumaczony wywiad (I to bardzo bliskiej! Możliwe, że w tym tygodniu!), gdzie będziecie mogli się czegoś ciekawego dowiedzieć o Abrahamie. Tak na zachęte i aby trochę Was zaciekawić podam jedną ciekawostkę, o której dowiedzielibyście się w tym wywiadzie: "Abrahama ulubionymi kwiatami są białe róże".
  • Na grupie Lets Be Abrahamers od dzisiaj rozpoczęła się ciekawa "gra" (jeśli można to tak nazwać), aby się lepiej poznać. Chcemy się bardziej zintegrować. W końcu jesteśmy rodziną - Abrahamers. Dlatego też na grupie powstała seria #PytanieDnia. Po nazwie można sie domyślić o co chodzi. Codzinnie będę zadawać Wam jedno pytanie. Tematy będą różne, więc na pewno nie będziecie się nudzić. Od razu dodam, że nie będą one tylko o Abrahamie! Jest kilka plusów tego:

  1. Zbliżymy się do siebie i lepiej poznamy.
  2. Fandom bardziej się zjednoczy.
  3. Zwiększymy aktywność na grupie.
  4. W końcu codziennie pojawi się takie jedno pytanie, więc coś się na tej grupie będzie dziać!
  5.  A ostatni podpunktem do tego mogę zaznaczyć, że nie będziemy się nudzić ;)
Jeśli jeszcze nie jesteście na grupie to zapraszam! Mam nadzieję, że będziecie komentować. 

To do następnego!

poniedziałek, 27 czerwca 2016

#Przemyślanki Fandom Abrahamers kiedyś i dziś

Nie wiem czy jeszcze pamiętacie post dotyczący Abrahama kiedyś i dziś. Jeśli nie to zapraszam tu. Chciałam zrobić taką serię, w której porównuję rzeczy związane z Abrahamem czym się różnią. Dzisiaj chciałaby poruszyć naszej rodziny - Abrahamers.




Ja dołączyłam do fandomu 3 lata temu. Pamiętam jak wtedy dużo osób się udzielało, mimo, że były dwa fanpage na całą Polskę. Nie było nas dużo, ale wszędzie można było czuć tą energię :D Pamiętam ile osób udzielało się na tych fanpage. Ze wszystkimi był kontakt. To było niesamowite, jak taka mała grupa może się zjednoczyć!


Jednak... z każdym rokiem energia zaczęła zanikać. Mimo tego, że z roku na rok jest nas coraz więcej coraz mniej udzielamy się. To, jednak nie jest chyba największym problemem, ponieważ Abraham nas zauważył i obiecał przyjechać do naszej Ojczyzny. Moim skromnym zdaniem, NIE TWORZYMY JEDNOŚCI. Nie zachowujemy się jak rodzina, jest wśród nas dużo podziałów. Może czas to zmienić? ;) Tutaj podałam same minusy, a oczywiście nie jest też tak źle. Ostatnio udało nam się uaktywnić grupę! Zostaliśmy zauwazeni przez grupę My Music oraz Abraham przyjedzie do nas. To są wielkie osiągnięcia! Nie poddawajmy się! Wierzmy w siebie i stwórzmy rodzinę, która zawsze się wspiera ❤
Na dzisiaj to już tyle. Dziękuję za uwagę. Mam nadzieję, że nikogo nie urazilam. Napiszcie co o tym sądzicie. 


poniedziałek, 20 czerwca 2016

Que Tiempo Tan Feliz 2016

Jeśli śledzicie naszą stronę to wiecie, że wczoraj Abraham był gościem w "Que Tiempo Tan Feliz". Abraham poinformował nas o tym kilka godzin przed, więc to był spontan. I właśnie spontanicznie zaczęliśmy brać udział w akcji. Ciekawi jaka to akcja? A może chcecie wiedzieć a raczej zobaczyć go w tym programie? To zapraszam. O wszystkim sie dowiecie... :)
____________________________________________________

To na samym początku
Abraham dodał zdjęcie na FB i właśnie informacje odnoście "Que Tiempo Tan Feliz":

HOY estaré en "Que Tiempo Tan Feliz" de Telecinco donde os desvelo cuál será el PRÓXIMO SINGLE de ‪#‎AreYouReady‬Nos uniremos TOD@S mediante un HT que os daré en Twitter!
Tłumaczenie:
DZISIAJ będę w "Que Tiempo Tan Feliz" z Telecinco, gdzie czuwajcie, bo będzie NASTĘPNY SINGIEL z #AreYouReady! WSZYSCY dołączmy dzięki HT, który podam wam na Twitterze!

Na grupie informowałam Was też o wszystkim. Dowiadywaliście się wszystkiego na bieżąco.
Ten program zaczął się o 17:45h. Można było to oglądać online. Od tego czasu również była pewna akcja.
Jak sami zauważyliście w opisie Abrahama. Mieliśmy dowiedzieć się, która piosenka będzie nowym singlem Abriego. Abraham zaproponował, że można wejść na TT i dołączyć z HT, który on nam poda. Podał nam na Twitterze. 

#AbrahamMateoQTTF

I jak widać nawet na stronę ogłosiłam tą akcję (w tym samym poście co jest zdjęcie u góry). Również napisałam na grupie, więc jeśli jeszcze tam nie jesteście to zapraszam. Naprawdę warto tam być! 

Właśnie pojawiła się akcja dotycząca spamowania tym hashtagiem na Twitterze. Sama spamowałam na koncie bloga. Szkoda, że tak mało osób było. Spamowało chyba z 2-4 osoby. 

A to kolejny post jaki Abraham dodał na FB. Jest on już po progarmie.

Hoy fuimos TT Global y en España, Colombia, Argentina, Perú, Ecuador, México, Venezuela y Uruguay con ‪#‎AbrahamMateoQTTF‬ !
GRACIAS!!!
Tłumaczenie:
Dzisiaj byliśmy w TT Globalnej i w Hiszpanii, Kolumbii, Argentynie, Peru, Ekwadorze, Meksyku, Wenezueli i Urugwaju z
#AbrahamMateoQTTF
!
DZIĘKUJĘ!!!


A tutaj jest jego udział w tym programie. Pojawił się o około 19:40. 
Dodatkowo informuję, że Abraham ponownie naśladuje tutaj Shakire. Również stworzył melodię i zaśpiewał kilka tekstów. One nawet nie były piosenkami jak coś. Jednak to pokazuje jaki Abraham jest bardzo utalentowany! 


Jak już obejrzeliście. Kolejnym singlem będzie piosenka "When You Love Somebody"!