czwartek, 30 czerwca 2016

40GlobalShow z Abrahamem Mateo

Pewnie zauważyliście, że teraz często piszę jak Abraham występuje w różnych programach telewizyjnych. Jednak nic na to nie poradzę. Ma pewnie teraz czas to go zapraszają i występuje. na końcu będzie ważna informacja, która na pewno Wam się spodoba. A teraz zapraszam Was do czytania dalej... :)
________________________________________________________________________

Tym razem będzie dosyć krótko. Abraham o tym, że pojawi się w 40GlobalShow powiadomił nas kilka godzin przed a dokładniej 3h. Dodał na Facebooka, Twittera i nawet na Instagramie taki filmik:
Podpis: Hoy estaré con mi queridísimo Tony Aguilar en ‪#‎40GlobalShow40‬ a las 19h de España!!!! No os lo podéis perder! || A/\ 
Tłumaczenie: Dzisiaj będę z moim najdroższym Tony Aguilar w ‪#‎40GlobalShow40‬ o 9h w Hiszpanii!!!! Nie przegapcie! || A/\

Abraham z Tony'm rozmawiali na temat trasy koncertwoej Abrahama. Dobrze myślicie. Abraham miał wywiad. Mówi, że przygotowuje dużo niespodzianek na te koncerty. Rozmawiają również o nowym singlu Abrahama. 

A tutaj kilka tweetów po programie:






Dodam jeszcze, że Abraham często jest w różnych programach, gdzie pojawia się Tony, więc sie dobrze znają i często widzą, np. w Primavera Pop, Tony był tam prezenterem. Choć teraz mówię o festiwalu, ale to nie zmienia faktu iż często się widzą na różnych programach czy właśnie festiwalu. 

Tutaj możecie obejrzeć ten wywiad:



No to tyle. Tak jak pisałam na początku teraz dodam ciekawą i ważną informację (w sumie to dwie xd). 


  • W najbliższym czasie pojawi się przetłumaczony wywiad (I to bardzo bliskiej! Możliwe, że w tym tygodniu!), gdzie będziecie mogli się czegoś ciekawego dowiedzieć o Abrahamie. Tak na zachęte i aby trochę Was zaciekawić podam jedną ciekawostkę, o której dowiedzielibyście się w tym wywiadzie: "Abrahama ulubionymi kwiatami są białe róże".
  • Na grupie Lets Be Abrahamers od dzisiaj rozpoczęła się ciekawa "gra" (jeśli można to tak nazwać), aby się lepiej poznać. Chcemy się bardziej zintegrować. W końcu jesteśmy rodziną - Abrahamers. Dlatego też na grupie powstała seria #PytanieDnia. Po nazwie można sie domyślić o co chodzi. Codzinnie będę zadawać Wam jedno pytanie. Tematy będą różne, więc na pewno nie będziecie się nudzić. Od razu dodam, że nie będą one tylko o Abrahamie! Jest kilka plusów tego:

  1. Zbliżymy się do siebie i lepiej poznamy.
  2. Fandom bardziej się zjednoczy.
  3. Zwiększymy aktywność na grupie.
  4. W końcu codziennie pojawi się takie jedno pytanie, więc coś się na tej grupie będzie dziać!
  5.  A ostatni podpunktem do tego mogę zaznaczyć, że nie będziemy się nudzić ;)
Jeśli jeszcze nie jesteście na grupie to zapraszam! Mam nadzieję, że będziecie komentować. 

To do następnego!

poniedziałek, 27 czerwca 2016

#Przemyślanki Fandom Abrahamers kiedyś i dziś

Nie wiem czy jeszcze pamiętacie post dotyczący Abrahama kiedyś i dziś. Jeśli nie to zapraszam tu. Chciałam zrobić taką serię, w której porównuję rzeczy związane z Abrahamem czym się różnią. Dzisiaj chciałaby poruszyć naszej rodziny - Abrahamers.




Ja dołączyłam do fandomu 3 lata temu. Pamiętam jak wtedy dużo osób się udzielało, mimo, że były dwa fanpage na całą Polskę. Nie było nas dużo, ale wszędzie można było czuć tą energię :D Pamiętam ile osób udzielało się na tych fanpage. Ze wszystkimi był kontakt. To było niesamowite, jak taka mała grupa może się zjednoczyć!


Jednak... z każdym rokiem energia zaczęła zanikać. Mimo tego, że z roku na rok jest nas coraz więcej coraz mniej udzielamy się. To, jednak nie jest chyba największym problemem, ponieważ Abraham nas zauważył i obiecał przyjechać do naszej Ojczyzny. Moim skromnym zdaniem, NIE TWORZYMY JEDNOŚCI. Nie zachowujemy się jak rodzina, jest wśród nas dużo podziałów. Może czas to zmienić? ;) Tutaj podałam same minusy, a oczywiście nie jest też tak źle. Ostatnio udało nam się uaktywnić grupę! Zostaliśmy zauwazeni przez grupę My Music oraz Abraham przyjedzie do nas. To są wielkie osiągnięcia! Nie poddawajmy się! Wierzmy w siebie i stwórzmy rodzinę, która zawsze się wspiera ❤
Na dzisiaj to już tyle. Dziękuję za uwagę. Mam nadzieję, że nikogo nie urazilam. Napiszcie co o tym sądzicie. 


poniedziałek, 20 czerwca 2016

Que Tiempo Tan Feliz 2016

Jeśli śledzicie naszą stronę to wiecie, że wczoraj Abraham był gościem w "Que Tiempo Tan Feliz". Abraham poinformował nas o tym kilka godzin przed, więc to był spontan. I właśnie spontanicznie zaczęliśmy brać udział w akcji. Ciekawi jaka to akcja? A może chcecie wiedzieć a raczej zobaczyć go w tym programie? To zapraszam. O wszystkim sie dowiecie... :)
____________________________________________________

To na samym początku
Abraham dodał zdjęcie na FB i właśnie informacje odnoście "Que Tiempo Tan Feliz":

HOY estaré en "Que Tiempo Tan Feliz" de Telecinco donde os desvelo cuál será el PRÓXIMO SINGLE de ‪#‎AreYouReady‬Nos uniremos TOD@S mediante un HT que os daré en Twitter!
Tłumaczenie:
DZISIAJ będę w "Que Tiempo Tan Feliz" z Telecinco, gdzie czuwajcie, bo będzie NASTĘPNY SINGIEL z #AreYouReady! WSZYSCY dołączmy dzięki HT, który podam wam na Twitterze!

Na grupie informowałam Was też o wszystkim. Dowiadywaliście się wszystkiego na bieżąco.
Ten program zaczął się o 17:45h. Można było to oglądać online. Od tego czasu również była pewna akcja.
Jak sami zauważyliście w opisie Abrahama. Mieliśmy dowiedzieć się, która piosenka będzie nowym singlem Abriego. Abraham zaproponował, że można wejść na TT i dołączyć z HT, który on nam poda. Podał nam na Twitterze. 

#AbrahamMateoQTTF

I jak widać nawet na stronę ogłosiłam tą akcję (w tym samym poście co jest zdjęcie u góry). Również napisałam na grupie, więc jeśli jeszcze tam nie jesteście to zapraszam. Naprawdę warto tam być! 

Właśnie pojawiła się akcja dotycząca spamowania tym hashtagiem na Twitterze. Sama spamowałam na koncie bloga. Szkoda, że tak mało osób było. Spamowało chyba z 2-4 osoby. 

A to kolejny post jaki Abraham dodał na FB. Jest on już po progarmie.

Hoy fuimos TT Global y en España, Colombia, Argentina, Perú, Ecuador, México, Venezuela y Uruguay con ‪#‎AbrahamMateoQTTF‬ !
GRACIAS!!!
Tłumaczenie:
Dzisiaj byliśmy w TT Globalnej i w Hiszpanii, Kolumbii, Argentynie, Peru, Ekwadorze, Meksyku, Wenezueli i Urugwaju z
#AbrahamMateoQTTF
!
DZIĘKUJĘ!!!


A tutaj jest jego udział w tym programie. Pojawił się o około 19:40. 
Dodatkowo informuję, że Abraham ponownie naśladuje tutaj Shakire. Również stworzył melodię i zaśpiewał kilka tekstów. One nawet nie były piosenkami jak coś. Jednak to pokazuje jaki Abraham jest bardzo utalentowany! 


Jak już obejrzeliście. Kolejnym singlem będzie piosenka "When You Love Somebody"! 

niedziela, 19 czerwca 2016

Primavera Pop 2016

W poprzedni poście opisalam Wam pierwszy koncert trzeciej trasy koncertowej w Hiszpanii. Napisałam Wam tam też, że kolejnym postem będzie post o Primavera Pop. Jak widać właśnie dotrzymałam słowa. Jeśłi jesteście ciekawi co to jest i dlaczego to jest powiązane z Abrahamem to zapraszam do czytania dalej... :)
__________________________________________________________________________

To zaczniemy od początku...
Co to Primavera Pop?
Primavera Pop to festiwal, który jest organizwoany na powitanie wiosny. Na tym festiwalu są zaproszeni goście, którzy będą śpiewać na scenie. Są tutaj wykonywane piosenki, które są najlepsze w danym roku. Najprościej mówiąc, hity z danego roku :D 

Gdzie? Kiedy?
Primavera Pop 2016 odbyło się 14 maja w sobotę o 20 w Plaza Mayor w Madrycie.

Co Abraham ma wspólnego z Primavera Pop 2016?
Szczerze? Dużo! Odbyło się to już dosyć dawno, więc możecie nie pamiętać. Napisałam na stronie jakoś o 21, bo sama dopiero wtedy się dowiedziałam. I w tym samym czasie zaczęłam też to oglądać, czyli po tym jak Wam oznajmiłam. Abraham występował na tym festiwalu. Ogólnie to występował pod koniec. Akurat zdążyłam i go oglądałam. Czasmai miałam problemy z połączeniem xd 

Jak to wyglądało u Abrahama?

Na początku dodał na Instagrama to zdjęcie:

Hoy es el día!! Atentos al #PrimaveraPop porque algo va a cambiar en @los40principales! Allí nos vemos!! || A/\


Tłumaczenie:

Dzisiaj jest ten dzień!! Uważajcie na #PrimaveraPop, ponieważ coś się zmieni w @los40principales! Tam się zobaczymy!!


Podał dalej kilka tweetów:






Później dodał na TT:



Po północy Abraham dodał zdjęcie na FB:


Ambientazo en Plaza Mayor, Gracias MADRID!!❤️  ‪#‎PrimaveraPop‬ ‪#‎MusicInspiresLife
Tłumaczenie:
Ambientazo w Plaza Mayor, dziękuję MADRYT!!!!❤️  ‪#‎PrimaveraPop‬ ‪#‎MusicInspiresLife

A tutaj jego występ:



I to tyle. Mam nadzieję, że się podobało i was tym nie zanudziłam ;)
Do następnego!


niedziela, 12 czerwca 2016

Rozpoczęcie trasy Are You Ready w Hiszpanii

Miałam o tym napisać już kilka tygodni temu, jednak wyszło jak wyszło. Na pewno wiecie, że Abraham miesiąc temu rozpoczął trasę koncertową po Hiszpanii, więc ja po krótce chcę Wam opisać to rozpoczęcie. Jeśli jesteście ciekawi jak to wyglądało to zapraszam 
_____________________________________________________________

Na sam początek 
Chcę Wam przekazać cały ten dzień. Jak on wygląda u Abriego. To tak.
Rozpoczęcie trzeciej trasy koncertowej w Hiszpanii miało miejsce 13 maja w Valladolid w Plaza Mayor. 

O 16 godzinie dodał zdjęcie na Facebooku jak i na Twitterze. W tym dniu nic nie dodawał na Instagramie.


HOY arranca el ‪#‎AreYouReadyTOUR‬ en VALLADOLID! Nos vemos a las 21h en la Plaza Mayor! Hay ganas de show??
Tłumaczenie:
Dzisiaj wyrusza #AreYouReadyTOUR w VALLADOLID! Widzimy się o 21h w Plaza Mayor! Macie ochotę na show??
😜



Później chwilę przed koncertem dodał zdjęcie na Facebooku jak i również na Twitterze.


VALLADOLID!!! A puntito de salir...
‪#‎AreYouReadyTOUR‬
?
Tłumaczenie:
VALLADOLID!!! W punkcie wyjścia...
#AreYouReadyTOUR?

Jak widać sporo osób było na koncercie. Teraz podam kilka filmików z tego koncertu:

*Are You Ready?

*Old School

*When You Love Somebody

*Guilty Pleasure

*Mueve

*Lanzalo

*I'm Feeling So Good

*Te Dare Mi Corazon

*Get The Phone

*Me Gustas

*Loving An Angel

*Another Heartbreak

*Asi Es Tu Amor

*A Place In My Heart


A na koniec:
Abraham dodał na FB jak i TT zdjęcia, w którym dziękuje za wieczór.

Increíble comienzo de gira en VALLADOLID! GRACIAS por esta noche emocionante!👏
‪#‎AreYouReadyTOUR‬
Tłumaczenie:
Niesamowity początek trasy w VALLADOLID! DZIĘKUJĘ za wzruszającą noc! #AreYouReadyTOUR


I to wszystko na temat rozpoczęcia trasy koncertowej w Hiszpanii. Mam nadzieję, że się podobało.
Teraz na końcu kilka informacji:

  • W tym miesiącu nie będzie przetłumaczonych piosenek, gdyż nie mam czasu. Wiadomo szkoła i tak dalej. Mam nadzieję, że to zrozumiecie,
  • Następny post będzie o 'Primavera Pop',
  • Zapraszam na grupę Let's Be Abrahamers. Od pewnego czasu na grupie zmiejszyła się aktywność, ale rozumiem to, bo pewnie to jets przez szkołe. W końcu końcówka roku szkolnego, więc są różne poprawki itp.,
  • Ogólnie razem z Marysią zastanawiamy się co zrobić na urodziny dla Abrahama. Jakby nie patrzeć zostało bardzo mało czasu, więc trzeba coś przygotować. Nie dawno napisałam na grupie (Let's Be Abrahamers) czy macie jakieś pomysły na ten temat. Na razie mam 4 pomysły. Oczywiście od Was. N agrupie więcej o tym pisze, więc zapraszam. Jeśli macie jakieś pomysły to mój priv możecie znaleźć na grupie i mi przekazać ten pomysł. Na pewno razem z Marysią uwzględnimy wszytskie pomysły. Postaramy się nawet połączyć kilka. Byłoby świetnie także zapraszam! ;)
  • Dodatkowo zapraszam jeszcze na snapa: polishabrahamer. Ogólnie wcześniej tez trochę na nim spadła aktywność, ale już powróciła. Często dostajecie tam rózne powiadomienia, informacje. Także zapraszam do śledzenia jeśli macie snapa. Jest nam o wiele łatwiej coś powiedzieć na snapie a informacja dojdzie do wszystkich niż pisać wszędzie. Czasami też nei mamy tyle czasu i dlatego wolimy się nagrać na tym snapie. Także snap jest po to, aby się zapoznać. W końcu jesteśmy rodziną i chcemy coś o sobei wiedzieć!
Z informacji to by było na tyle. Do następnego!


wtorek, 31 maja 2016

If I Can't Have You - Tekst i tłumaczenie

Bardzo pzrepraszam, że w maju tak mało postów było. Niestety nie udało się inaczej. Też przez kilka dni nie miałam internetu i nic nie mogłam zrobić. Dzisiaj przychodzę do Was z tłumaczeniem piosenki "If I Can't Have You" jak zauważyliście po tytule posta xd Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni i jeśli jesteście ciekawi to zapraszam. 
 __________________________________________________________________________

Tekst:

You make my heart beat 
I want your body 
Quiero sentir 
Cada parte que hay en ti

The way you rock me
It's like a party
Mi amor por ti
No se puede describir

A mi lado arrímate, girl
Quiero sentirte muy cerca baby
Pasar la noche amándote, tonight

If I can't have you
I don't want nobody, 
Don't want nobody

If I can't have you
Ya no quiero a nadie
No quiero a nadie

Tu eres mi guardián
Mi agua y mi pan
I know my search is done, done, done

If I can't have you
I don't want nobody
No quiero a nadie

I wanna know you
Girl let me show you
Que esto es real
Jamás me he sentido igual, no

Girl I confess you
You're my obsession
Sabes que hoy
Me robaste el corazón

A mi lado arrímate, girl
Quiero sentirte muy cerca baby
Pasar la noche amándote, tonight

If I can't have you
I don't want nobody
Don't want nobody

If I can't have you
Ya no quiero a nadie
No quiero a nadie

Tu eres mi guardián
Mi agua y mi pan
I know my search is done, done, done

If I can't have you
I don't want nobody
No quiero a nadie

(If I can't have you)

Más allá de tu calor
La vida se acabó
Nina sin ti no quiero amor

If I can't have, have, yeah
If I can't have you

Tu eres mi guardián
Mi agua y mi pan
I know my search is done, done, done

Tu eres mi guardián
Mi agua y mi pan
I know my search is done, done, done

If I can't have you
If I can't have you
I don't want nobody
No quiero a nadie


Tłumaczenie:

Sprawiasz, że moje serce bije
Chcę twojego ciała
Chcę czuć
każdą część Ciebie

Sposób w jaki mnie zabawiasz
Jest jak impreza
Moja miłość do ciebie
Nie potrafię tego opisać

Przysuń się bliżej mnie, dziewczyno
Chcę czuć cię bardzo blisko, kochanie
Spędzić miłosną noc, dzisiaj wieczorem

Jeśli nie mogę cię mieć
Nie chcę nikogo, 
nie chcę nikogo

Jeśli nie mogę cię mieć
Już nie chcę nikogo
nie chcę nikogo

Jesteś moim strażnikiem,
Moją wodą i chlebem
Wiem, że moje poszukiwanie jest zakończone, zakończone, zakończone

Jeśli nie mogę cię mieć
Nie chcę nikogo
Nie chcę nikogo

Chcę Cię poznać
Dziewczyno pozwól mi pokazać tobie
Że to jest prawdziwe
Nigdy nie czułem się tak

Dziewczyno przyznaję ci
Jesteś moją obsesją
Wiedz, że dziś
Skradłaś moje serce

Przysuń się bliżej mnie, dziewczyno
Chcę czuć cię bardzo blisko, kochanie
Spędzić miłosną noc, dzisiaj wieczorem

Jeśli nie mogę cię mieć
Nie chcę nikogo, 
nie chcę nikogo

Jeśli nie mogę cię mieć
Już nie chcę nikogo
nie chcę nikogo

Jesteś moim strażnikiem,
Moją wodą i chlebem
Wiem, że moje poszukiwanie jest zakończone, zakończone, zakończone

Jeśli nie mogę cię mieć
Nie chcę nikogo
Nie chcę nikogo

(Jeśli nie mogę cię mieć)

Poza twoim ciepłem
Życie się skończyło
Dziewczyno bez ciebie nie chcę miłości

Jeśli nie mogę cię mieć, mieć, yeah
Jeśłi nie mogę cię mieć

Jesteś moim strażnikiem,
Moją wodą i chlebem
Wiem, że moje poszukiwanie jest skończone, skończone, skończone

Jesteś moim strażnikiem,
Moją wodą i chlebem
Wiem, że moje poszukiwanie jest skończone, skończone, skończone

Jeśli nie mogę cię mieć
Jeśli nie mogę cię mieć
Nie chcę nikogo
Nie chcę nikogo


Piszcie co sądzicie o tłumaczeniu i jak Wam się podoba! :)

Przetłumaczyłam już:
!!Tłumaczenie jest mojego autorstwa, 
więc zabraniam kopiować oraz wykorzystywać 
bez mojej zgody pisemnej!!

poniedziałek, 9 maja 2016

When You Love Somebody - Tekst i tłumaczenie

Już jest początek maja. Tak jak się umówiliśmy. 2 razy w miesiącu będą pojawiać się tłumaczenia piosenek. Pierwszą, przetłumaczoną piosenką na maj będzie "When You Love Somebody". W poprzednim poście (z piosenką!) nie napisaliście jaką chcecie, więc wybrałam tą. Jeśli jesteście ciekawi tłumaczenia to zapraszam... :)


Tekst:

When you love somebody 
When you love somebody 

No esperaré aquí forever 
Ya sabes que no hay vuelta atrás 
Es tan urgente estar together 
Cause, I want you in my arms 
I want you bad 

When you love somebody 
When you love somebody 
Se te nubla la razón 
When you love somebody 
When you love somebody 
Falta la respiración 
Girl I want your body 
Right beside my body
Muy pegados tú y yo 
When you love somebody 
When you love somebody 
Sólo quieres su calor 

When you love somebody 
When you love somebody 
When you love somebody 
When you love somebody 

Ya sé bien cuándo, cómo y dónde 
Quiero entrar en tu corazón 
Voy a romper your heart wide open 
Esta noche saldrá el sol en tu interior 

When you love somebody 
When you love somebody 
Se te nubla la razón 
When you love somebody 
When you love somebody 
Falta la respiración 
Girl I want your body 
Right beside my body 
Muy pegados tú y yo 
When you love somebody 
When you love somebody 
Sólo quieres su calor 

When you love somebody 
When you love somebody 
When you love somebody 
When you love somebody 

Yeah I Know 
You are the girl I'm looking for 
No one else is ever gonna feel so WOW!!! 

When you love somebody 

When you love, When you love 


Yeah I Know 
You are the girl I'm looking for 
No one else is ever gonna feel so WOW!!! 
Yeah I Know 
You are the girl I'm looking for 
No one else is ever gonna feel so WOW!!! ...

Tłumacznie:

Kiedy kogoś kochasz
Kiedy kogoś kochasz

Nie będę czekać tu na zawsze
Już wiesz, że nie ma odwrotu
To jest takie pilne, aby być razem
Ponieważ, Chcę ciebie w moich ramionach
Chcę cię tak bardzo

Kiedy kogoś kochasz
Kiedy kogoś kochasz
Twoje chmury są powodem
Kiedy kogoś kochasz
Kiedy kogoś kochasz
Brak oddechu
Dziewczyno chcę twojego ciała
Tuż przy moim ciele
Bardzo przywiązany, ty i ja
Kiedy kogoś kochasz
Kiedy kogoś kochasz
Tylko chcesz swoje ciepło

Kiedy kogoś kochasz
Kiedy kogoś kochasz
Kiedy kogoś kochasz
Kiedy kogoś kochasz

Już dobrze wiem kiedy, jak i gdzie
Chcę wejść w twoje serce
Złamie Ci serce szeroko otwarte
Tej nocy słońce wzejdzie w tobie

Kiedy kogoś kochasz
Kiedy kogoś kochasz
Twoje chmury powodem
Kiedy kogoś kochasz
Kiedy kogoś kochasz
Brak oddechu
Dziewczyno chcę twojego ciała
Tuż przy moim ciele
Bardzo przywiązany, ty i ja
Kiedy kogoś kochasz
Kiedy kogoś kochasz
Tylko chcesz swoje ciepło

Kiedy kogoś kochasz
Kiedy kogoś kochasz
Kiedy kogoś kochasz
Kiedy kogoś kochasz

Yeah Wiem
Ty jestes dziewczyna, ktora szukam
Nikt inny nie jest wstanie sprawić, że czuję się tak WOW!!!

Kiedy kogoś kochasz

Kiedy kochasz, kiedy kochasz

Yeah Wiem
Ty jestes dziewczyną, którą szukam
Nikt inny nie jest wstanie sprawić, że czuję się tak WOW!!!
Yeah Wiem
Ty jestes dziewczyną, którą szukam
Nikt inny nie jest wstanie sprawić, że czuję się tak WOW!!!



A teraz standardowo. Jeśli chcecie, abym przetłumaczyła jakąś piosenkę to piszcie jaką! :)


Przetłumaczyłam już:
!!Tłumaczenie jest mojego autorstwa, 
więc zabraniam kopiować oraz wykorzystywać 
bez mojej zgody pisemnej!!