wtorek, 31 maja 2016

If I Can't Have You - Tekst i tłumaczenie

Bardzo pzrepraszam, że w maju tak mało postów było. Niestety nie udało się inaczej. Też przez kilka dni nie miałam internetu i nic nie mogłam zrobić. Dzisiaj przychodzę do Was z tłumaczeniem piosenki "If I Can't Have You" jak zauważyliście po tytule posta xd Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni i jeśli jesteście ciekawi to zapraszam. 
 __________________________________________________________________________

Tekst:

You make my heart beat 
I want your body 
Quiero sentir 
Cada parte que hay en ti

The way you rock me
It's like a party
Mi amor por ti
No se puede describir

A mi lado arrímate, girl
Quiero sentirte muy cerca baby
Pasar la noche amándote, tonight

If I can't have you
I don't want nobody, 
Don't want nobody

If I can't have you
Ya no quiero a nadie
No quiero a nadie

Tu eres mi guardián
Mi agua y mi pan
I know my search is done, done, done

If I can't have you
I don't want nobody
No quiero a nadie

I wanna know you
Girl let me show you
Que esto es real
Jamás me he sentido igual, no

Girl I confess you
You're my obsession
Sabes que hoy
Me robaste el corazón

A mi lado arrímate, girl
Quiero sentirte muy cerca baby
Pasar la noche amándote, tonight

If I can't have you
I don't want nobody
Don't want nobody

If I can't have you
Ya no quiero a nadie
No quiero a nadie

Tu eres mi guardián
Mi agua y mi pan
I know my search is done, done, done

If I can't have you
I don't want nobody
No quiero a nadie

(If I can't have you)

Más allá de tu calor
La vida se acabó
Nina sin ti no quiero amor

If I can't have, have, yeah
If I can't have you

Tu eres mi guardián
Mi agua y mi pan
I know my search is done, done, done

Tu eres mi guardián
Mi agua y mi pan
I know my search is done, done, done

If I can't have you
If I can't have you
I don't want nobody
No quiero a nadie


Tłumaczenie:

Sprawiasz, że moje serce bije
Chcę twojego ciała
Chcę czuć
każdą część Ciebie

Sposób w jaki mnie zabawiasz
Jest jak impreza
Moja miłość do ciebie
Nie potrafię tego opisać

Przysuń się bliżej mnie, dziewczyno
Chcę czuć cię bardzo blisko, kochanie
Spędzić miłosną noc, dzisiaj wieczorem

Jeśli nie mogę cię mieć
Nie chcę nikogo, 
nie chcę nikogo

Jeśli nie mogę cię mieć
Już nie chcę nikogo
nie chcę nikogo

Jesteś moim strażnikiem,
Moją wodą i chlebem
Wiem, że moje poszukiwanie jest zakończone, zakończone, zakończone

Jeśli nie mogę cię mieć
Nie chcę nikogo
Nie chcę nikogo

Chcę Cię poznać
Dziewczyno pozwól mi pokazać tobie
Że to jest prawdziwe
Nigdy nie czułem się tak

Dziewczyno przyznaję ci
Jesteś moją obsesją
Wiedz, że dziś
Skradłaś moje serce

Przysuń się bliżej mnie, dziewczyno
Chcę czuć cię bardzo blisko, kochanie
Spędzić miłosną noc, dzisiaj wieczorem

Jeśli nie mogę cię mieć
Nie chcę nikogo, 
nie chcę nikogo

Jeśli nie mogę cię mieć
Już nie chcę nikogo
nie chcę nikogo

Jesteś moim strażnikiem,
Moją wodą i chlebem
Wiem, że moje poszukiwanie jest zakończone, zakończone, zakończone

Jeśli nie mogę cię mieć
Nie chcę nikogo
Nie chcę nikogo

(Jeśli nie mogę cię mieć)

Poza twoim ciepłem
Życie się skończyło
Dziewczyno bez ciebie nie chcę miłości

Jeśli nie mogę cię mieć, mieć, yeah
Jeśłi nie mogę cię mieć

Jesteś moim strażnikiem,
Moją wodą i chlebem
Wiem, że moje poszukiwanie jest skończone, skończone, skończone

Jesteś moim strażnikiem,
Moją wodą i chlebem
Wiem, że moje poszukiwanie jest skończone, skończone, skończone

Jeśli nie mogę cię mieć
Jeśli nie mogę cię mieć
Nie chcę nikogo
Nie chcę nikogo


Piszcie co sądzicie o tłumaczeniu i jak Wam się podoba! :)

Przetłumaczyłam już:
!!Tłumaczenie jest mojego autorstwa, 
więc zabraniam kopiować oraz wykorzystywać 
bez mojej zgody pisemnej!!

poniedziałek, 9 maja 2016

When You Love Somebody - Tekst i tłumaczenie

Już jest początek maja. Tak jak się umówiliśmy. 2 razy w miesiącu będą pojawiać się tłumaczenia piosenek. Pierwszą, przetłumaczoną piosenką na maj będzie "When You Love Somebody". W poprzednim poście (z piosenką!) nie napisaliście jaką chcecie, więc wybrałam tą. Jeśli jesteście ciekawi tłumaczenia to zapraszam... :)


Tekst:

When you love somebody 
When you love somebody 

No esperaré aquí forever 
Ya sabes que no hay vuelta atrás 
Es tan urgente estar together 
Cause, I want you in my arms 
I want you bad 

When you love somebody 
When you love somebody 
Se te nubla la razón 
When you love somebody 
When you love somebody 
Falta la respiración 
Girl I want your body 
Right beside my body
Muy pegados tú y yo 
When you love somebody 
When you love somebody 
Sólo quieres su calor 

When you love somebody 
When you love somebody 
When you love somebody 
When you love somebody 

Ya sé bien cuándo, cómo y dónde 
Quiero entrar en tu corazón 
Voy a romper your heart wide open 
Esta noche saldrá el sol en tu interior 

When you love somebody 
When you love somebody 
Se te nubla la razón 
When you love somebody 
When you love somebody 
Falta la respiración 
Girl I want your body 
Right beside my body 
Muy pegados tú y yo 
When you love somebody 
When you love somebody 
Sólo quieres su calor 

When you love somebody 
When you love somebody 
When you love somebody 
When you love somebody 

Yeah I Know 
You are the girl I'm looking for 
No one else is ever gonna feel so WOW!!! 

When you love somebody 

When you love, When you love 


Yeah I Know 
You are the girl I'm looking for 
No one else is ever gonna feel so WOW!!! 
Yeah I Know 
You are the girl I'm looking for 
No one else is ever gonna feel so WOW!!! ...

Tłumacznie:

Kiedy kogoś kochasz
Kiedy kogoś kochasz

Nie będę czekać tu na zawsze
Już wiesz, że nie ma odwrotu
To jest takie pilne, aby być razem
Ponieważ, Chcę ciebie w moich ramionach
Chcę cię tak bardzo

Kiedy kogoś kochasz
Kiedy kogoś kochasz
Twoje chmury są powodem
Kiedy kogoś kochasz
Kiedy kogoś kochasz
Brak oddechu
Dziewczyno chcę twojego ciała
Tuż przy moim ciele
Bardzo przywiązany, ty i ja
Kiedy kogoś kochasz
Kiedy kogoś kochasz
Tylko chcesz swoje ciepło

Kiedy kogoś kochasz
Kiedy kogoś kochasz
Kiedy kogoś kochasz
Kiedy kogoś kochasz

Już dobrze wiem kiedy, jak i gdzie
Chcę wejść w twoje serce
Złamie Ci serce szeroko otwarte
Tej nocy słońce wzejdzie w tobie

Kiedy kogoś kochasz
Kiedy kogoś kochasz
Twoje chmury powodem
Kiedy kogoś kochasz
Kiedy kogoś kochasz
Brak oddechu
Dziewczyno chcę twojego ciała
Tuż przy moim ciele
Bardzo przywiązany, ty i ja
Kiedy kogoś kochasz
Kiedy kogoś kochasz
Tylko chcesz swoje ciepło

Kiedy kogoś kochasz
Kiedy kogoś kochasz
Kiedy kogoś kochasz
Kiedy kogoś kochasz

Yeah Wiem
Ty jestes dziewczyna, ktora szukam
Nikt inny nie jest wstanie sprawić, że czuję się tak WOW!!!

Kiedy kogoś kochasz

Kiedy kochasz, kiedy kochasz

Yeah Wiem
Ty jestes dziewczyną, którą szukam
Nikt inny nie jest wstanie sprawić, że czuję się tak WOW!!!
Yeah Wiem
Ty jestes dziewczyną, którą szukam
Nikt inny nie jest wstanie sprawić, że czuję się tak WOW!!!



A teraz standardowo. Jeśli chcecie, abym przetłumaczyła jakąś piosenkę to piszcie jaką! :)


Przetłumaczyłam już:
!!Tłumaczenie jest mojego autorstwa, 
więc zabraniam kopiować oraz wykorzystywać 
bez mojej zgody pisemnej!!



czwartek, 5 maja 2016

Koncert w Teatrze Metropolitan (5.03.2016)

Witajcie. To dzisiaj przychodzę z dosyć banalnym (?), ale i ciekawym postem. Tytuł postu słaby, nie zachęcający (bynajmniej może nie dla wszystkich ;p), ale ma drugie dno. Tak naprawdę dzięki temu natchnęło mnie, aby o tym do Was napisać. Myślę, że się Wam post spodoba i jak jesteście ciekawi to zapraszam :)
_____________________________________________________________

Pewnego dnia zaczęłam oglądać filmiki z koncertu Abrahama. Podobały mi się i widziałam fajne choreografie. Myślę, że taki post Wam się spodoba, bo pokaże Wam filmiki z koncertu w Teatrze Metropolitan. Sądzę iż jesteście ciekawi jakie Abraham ma choreografie do piosenek z najnowszego albumu "Are You Ready?". Niestety nie wszystkie będą, ale pojawi się większość piosenek. Dodam jeszcze, że biorę filmiku tylko z tego koncertu a to dlatego, że najwięcej filmików jest właśnie z niego :D Także idziemy dalej...

1. Początek koncertu. Piosenki: Are You Ready?, Old School, Undercover.


A jeśli komuś nie chce się oglądać takiego długiego filmiku to tutaj macie oddzielnie:

  • Are You Ready?
  • Old School
  • Undercover (dodatkowo razem z "Get The Phone")


2. A teraz idziemy dalej.

  • It´s You & I Choose That Girl (połączył dwie piosenki w jedno)


  • Me Gustas (dla wybranej, w powyższym filmiku, fanki)
  • Lanzalo
  • I'm Feeling so Good
  • Another Heartbreak (gra na gitarze)
  • Loving an Angel
  • Na początku jest beatbox a później Abri wychodzi na scenę i śpiewa "A Place In My Heart" (gra an gitarze)
  • Te Dare Mi Corazon (gra na gitarze)
  • Asi Es Tu Amor
  • Guilty Pleasure
  • When You Love Somebody
  • Girlfriend
  • Eres Como El Aire & All The Girls (dwie piosenki na jednym filmiku)

  • Mueve
  • If I Can't Have You
  •  Señorita





I koniec. Taki "The End" xd 
A tak teraz poważnie to już jest koniec koncertu. Między innymi tak on wyglądał. Jak widać świetne choreografie, bynajmniej mi się one podobały. Z tego co zauważyłam to Abraham zaśpiewał prawie wszystkie piosenki z najnowszego albumu. No właśnie, prawie... Jak sądzicie, jakiej piosenki brakuje? 

Brakuje: "Like an Animal".

Zaczęłam szukać czy w ogóle ją śpiewał na jakimkolwiek koncercie, ale nie mogę znaleźć. Są dwie opcje, czyli:
 1. Tej piosenki jeszcze nigdzie nie zaśpiewał 
     albo
 2. Nie ma żadnego filmiku jak wykonuje tą piosenkę.

Jestem ciekawa tego. Może kiedyś ją zaśpiewa...

Wracając. Jak widać mimo, że to jest trasa "Are You Ready?" to jednak zaśpiewał piosenki z poprzednich płyt, np:

  • Lanzalo, Girlfriend, Me Gustas, Get The Phone, Undercover (płyta: "AM")
  • All The Girls, It's You, I Choose That Girl, Another Heartbreak, Eres Como El Aire, Señorita (płyta: "Who I AM")



Spodobał Wam się post? Jak wrażenia po choreografiach? Podobają się Wam czy myśleliście, że będą lepsze? Piszcie co sądzicie ;)

niedziela, 1 maja 2016

No Habrá Mañana - Tekst i tłumaczenie

Jedna osoba poprosiła mnie o tłumaczenie piosenki "No Habrá Mañana". Jak widać właśnie z tą piosenką do Was przychodzę. Niestety wczoraj nie zdążyłam dodać na bloga. Tłumaczenia będą pojawiać się 2 razy w miesiącu. Uznajmy, że ta piosenka jest jeszcze na kwiecień xd Po prostu nie udało mi się ją wczoraj dodać :P To co? Ciekawi? To zapraszam. Dodatkowo fajnie by było gdybyście włączyli piosenkę do czytania :)




Tekst:
Baby, ven, miénteme. 
Te voy a creer. 
No quiero la verdad, 
Tan sólo hoy, gozar. 
Miénteme 

Véndeme con tu piel.
Un cuento de amor.
Tú ponme a mil, sin más. 
Quererme, no es vital. 

Quiero salir de tu gravedad, 
Vuelves a mí como un boomerang. 
Prefiero hacer sólo esta función 
A ser tu gran perdedor. 

Sin condiciones, sin más temores. 
Deja que tu cuerpo, mande. 
Porque ya no habrá manana. Oh.
Sin compromiso, sin esperanza.
Despues de tenerte, baby, 
Sé que ya no habrá manana. 

Come, baby, give me your love. 
'Cause There's no more tomorrow. 
Come, baby, give me your love. 
'Cause There's no more tomorrow. 

Ni tu piel, ni tu olor, 
Ni rastro de tu amor. 
Manana nada habrá, 
Así que por favor, 
miénteme. 

Quiero salir de tu gravedad, 
Vuelves a mí como un boomerang... 
Prefiero hacer sólo esta función 
A ser tu gran perdedor. 

Sin condiciones, sin más temores. 
Deja que tu cuerpo, mande. 
Porque ya no habrá manana. Oh.
Sin compromiso, sin esperanza.
Despues de tenerte, baby, 
Sé que ya no habrá manana.  

Come, baby, give me your love. 
'Cause There's no more tomorrow. 
Come, baby, give me your love. 
'Cause There's no more tomorrow. 

Sé que ya no habrá manana.

Tłumaczenie:
Kochanie chodź, okłam mnie 
Wierzę w ciebie
Nie chcę prawdy
Tylko dzisiaj, cieszyć się.
Okłam mnie 

Sprzedaj mnie z twoją skórą
Opowiadanie miłosne
Włóż mi tysiąc, nie więcej.
Kochaj mnie, to nie jest życiowe

Chcę chodzić z Tobą na poważnie,
Wróć do mnie jak bumerang.
Wolę mieć tylko tą funkcję
Aby być twoim wielkim, zwyciężonym.

Bez zobowiązań, bez większych obaw
Niech twoje ciało, rozkazuje.
Ponieważ już nie będzie jutra. oh
Bez kompromisu, bez nadziei.
Gdy cie miałem, kochanie.
Wiem, że już nie będzie jutra.

Chodź, kochanie, daj mi swoją miłość.
Bo nie będzie więcej jutra.
Chodź, kochanie, daj mi swoją miłość.
Bo nie będzie więcej jutra.

Ani twoja skóra, ani twój zapach,
Ani ślad twojej miłości
Jutra nie będzie
Więc proszę,
Okłam mnie

Chcę chodzić z Tobą na poważnie,
Wróć do mnie jak bumerang.
Wolę mieć tylko tą funkcję
Aby być twoim wielkim, zwyciężonym.

Bez zobowiązań, bez większych obaw
Niech twoje ciało, rozkazuje.
Ponieważ już nie będzie jutra. oh
Bez kompromisu, bez nadziei.
Po tym jak ciebie miałem, kochanie.
Wiem, że już nie będzie jutra.

Chodź, kochanie, daj mi swoją miłość.
Bo nie będzie więcej jutra.
Chodź, kochanie, daj mi swoją miłość.
Bo nie będzie więcej jutra.

Wiem, że już nie będzie jutra.



Tekst był ciężki, więc błędy mogły się pojawić. Tak samo jak we wcześniejszych moich tłumaczeniach. Przypomnę Wam, że nie tłumaczę słowo w słowo, bo by dziwny tekst wyszedł. Przyznam, że poprawiałam to kilka razy i nadal coś mi w tym nie pasuję, ale nie mam pomysłu xd Po za tym tłumaczę tak jak uważam, więc każdy może to przetłumaczyć trochę inaczej ;) Mam nadzieję, że nie jest źle. 

Przetłumaczyłam już:
!!Tłumaczenie jest mojego autorstwa, 
więc zabraniam kopiować oraz wykorzystywać 
bez mojej zgody pisemnej!!

niedziela, 24 kwietnia 2016

Abraham w Massa Fresca!

Witajcie. Tym razem przychodzę do Was z ciekawą informacją. Jak zapewne wiecie Abraham jest teraz w Portugalii. Od kilku dni bardzo często udziela się na portalach społecznościowych. Właśnie ostatnio coś bardzo ciekawego dodał na Facebooka i o tym sobie porozmawiamy. Jesteście ciekawi co oznacza tytuł posta? O co chodzi z Massa Fresca? To zapraszam do czytania dalej :)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

To może zacznijmy od początku.

Co to jest Massa Fresca?
To jest serial telewizyjny w Portugalii. Można nawet powiedzieć, że telenowela ;) 
Jeszcze nawet nie zaczęły być emitowane odcinki, bo dopiero jutro jest jego premiera. No dobra, ale dlaczego o tym mówię? To idziemy dalej...

Co ma Abraham wspólnego z tą telenowelą?
Zdziwiłybyście się, bo bardzo dużo. Wczoraj Abraham napisał na FB ciekawą informację dotyczącą właśnie tej telenoweli. Teraz dobrze by było ją podać, więc to jest to:

Podpis zdjęcia:
Abrahamers, os tengo un notición! Estoy grabando un episodio para una serie Portuguesa Massa Fresca que se estrena el lunes en TVI y donde nuestra "OLD SCHOOL" será la banda sonora!! 
Desejem-me Sorte!
Tłumaczenie:
Tłumaczenie:
Abrahamers, mam dla Was wiadomość! Jestem na nagrywaniu odcinka dla nowej portugalskiej serii Massa Fresca, której odbędzie się w poniedziałek w  TVI i będzie tam nasze "OLD SCHOOL" jako ścieżka dźwiękowa!! 
Życzcie mi powodzenia!Tłumaczenie:


Jak widać świetna wiadomość, nieprawdaż? Jednak poczekajcie, bo to nie wszystko...


Co jeszcze?
Abraham po kilku godzinach znowu dodał zdjęcia z kolejną ciekawą informacją w związku z ta telenowelą. A oto ona:

Podpis zdjęcia:
Con actores de Massa Fresca! La serie portuguesa q llevará como banda sonora mi canción ‪#‎OldSchool‬! También estaré de invitado en uno de sus episodios! Estreno este lunes por TVI!😉
Tłumaczenie:
Z aktorami z Massa Fresca! Tą portugalską serię prowadzić będzie moja piosenka ‪#‎OldSchool‬! Również zostałem zaproszony do jednego z odcinków! Premiera w ten poniedziałek w TVI!😉 

Z tego co można przeczytać to Abraham zagości w jednym z odcinków Massa Fresca!
Jak zapewne wiecie, Abraham jest również aktorem. Grał w telenoweli "Raphael" jako młodszego Raphael'a. Jestem pewna, że bardzo się z tego cieszy i jest dumny jak bardzo daleko wspiął się.


A o co chodzi z tą ścieżką dźwiękową?
Możecie jej nie rozumieć, więc już tłumaczę o co chodzi. Jak oglądacie jakąś telenowelę to zawsze na początku każdego odcinka jest piosenka przewodnia (bo tak to można nazwać). Ogólnie taka zapowiedź (?) wraz z piosenką. To właśnie w Massa Fresca piosenką przewodnią będzie "Old School" naszego Abrahama! Dodatkowo w trakcie jakiś odcinków zapewne też będzie można ją usłyszeć w tle. Szczerze? Nie mogę się tego doczekać!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

No dobrze kochani. To już wszystko co chciałam Wam powiedzieć. Myślę, że nic nie pominęłam. Przyznam Wam szczerze, że z wielką chęcią chciałabym to zobaczyć. Może jakoś mi się uda i popróbuje. ;) A Wy? Jakie wrażenia po tej informacji? Cieszycie się?

niedziela, 17 kwietnia 2016

#2 Wywiad

Cześć! Przychodzę do was z kolejnym wywiadem. Przeprowadziła go Rose, za co jej z całego serduszka dziękuję <3 Miłego czytania!



Witam. Czy mogę z Tobą przeprowadzić wywiad?
  • Emotikon tongue
  • :P

Cześć, jasne. :)

W takim razie na samym początku przedstaw się.

Nazywam się Edyta, mam 16 lat i mieszkam w Warszawie.

Miło mi Emotikon wink:) To zaczynamy. Od jakiego czasu jesteś Abrahamer?

Moja przygoda z Abrahamem zaczęła się ponad dwa lata temu i niedługo po tym zostałam Abrahamer, bardzo się z tego cieszę. Emotikon grin:D

A jak zaczęła się Twoja przygoda z Abrahamem? Emotikon smile

Pewnego wieczoru spotkałam się z moimi koleżankami, które są siostrami. Jedna z nich chciała puścić piosenkę "Señorita" ale ja nie chciałam, bo już ją słyszałam. Nie dawała za wygraną i jednak mi ją puściła. Okazało się, że to inna piosenka, o tym samym tytule. Poprosiłam ją aby mi wysłała. Kiedy wróciłam do domu ciągle słuchałam utworu "Señorita". Następnego dnia wyszukałam w internecie wykonawcę i co tu dużo mówić - zakochałam się i do dnia dzisiejszego jestem Abrahamer. Emotikon heart<3

A co wtedy pomyślałaś jak usłyszałaś piosenkę "Senorita"? Emotikon smile:)

Bardzo mi się spodobała. Nie sadziłam, że będę kiedykolwiek słuchać piosenek w innym języku niż polski i angielski a dzięki Abrahamowi pokochałam hiszpańskie utwory tak samo jak język i sam kraj. "Señorita" na zawsze pozostanie w moim sercu, bo to właśnie ona otworzyła najlepszy rozdział w moim życiu.

Wow... Cudownie :') A co sobie pomyślałaś o samym Abrahamie?

Wydał mi się młody, wtedy jeszcze nie wiedziałam ile ma lat, i taki prawdziwy. Nie wyglądał na chłopaka, który udaje. Teledysk od piosenki był.. słodki. Pokochałam go! <3

Jak słodko ... Emotikon kiss<3  A masz jakąś konkretną cechę za którą go kochasz/lubisz?

No wiem xd Myślę, że moją ulubioną cechą u Abrahama jest to, że jest kochany. Na każdym kroku pokazuje jak bardzo zależy mu na fanach i jak bardzo Nas kocha. Przez to, że mówi o Nas tyle dobrych rzeczy możemy być pewni miłości Abrahama do fanów. To bardzo ważne aby idol miał jak najlepsze relacje z ludźmi, którzy go kochają.

Zgodzę się z Tobą w 100% Emotikon wink;) Ma naprawdę bardzo dobry kontakt z fanami. A według ciebie, która płyta najbardziej Ci się podoba? "AM", "Who I AM" czy "Are You Ready?", dlaczego?

Nie potrafię wybrać, naprawdę. Każda płyta ma piosenki, które uwielbiam. Każda ma coś co lubię. Płytę "AM" słuchałam chyba najdłużej, natomiast "Who I AM" ma piosenki po prostu idealne. "Are You Ready" to coś innego, ale nie potrafię wybrać jednej. Kocham je wszystkie tak samo! <3

Coś w tym jest Emotikon wink:) A masz ulubioną piosenkę Abrahama?

Wszystkie! Haha. Bardzo mi się podoba "Así es tu amor", "I'm Feeling so Good", "Mueve", "Todo Termino", "Old School" oraz "Señorita". Mogłabym tak po kolei wymieniać wszystkie piosenki ale ostatnio często słucham tych. Co nie zmienia faktu, że inne też kocham. Są najlepsze!

Hahah rozumiem Cię doskonale Emotikon wink:D Na pewno zauważyłaś zmianę w wyglądzie Abrahama. Co o niej sądzisz? ;)Emotikon smile

Podoba mi się. Abraham jest coraz starszy i to oczywiste, że będzie się zmieniał z wyglądu i jak i w muzyce. Muszę przyznać, że kolczyki Abrahama mnie po prostu urzekły.

Tez mi się podobają Emotikon grin:D W skali od 1-10. Jak oceniasz relacje Abrahama z fanami?

Bardzo mocne 8/10. Dam 10/10 jak spełni obietnice i przyjedzie do Polski xd Ale Abraham ma bardzo dobre relacje z fanami. Widać, że jesteśmy dla niego bardzo ważni.

Coś byś zmieniła w tej relacji? Co najbardziej w tym lubisz?

Raczej nic bym nie zmieniała. Abraham robi wszystko dobrze. Widać to na podpisywaniach płyt kiedy przytula lub całuje fanki. Podobnie jest z występami na scenie z fanką. Najbardziej lubię tą miłość którą nam okazuje. Nie spotkałam go jeszcze ale wiem, że jeśli kiedyś przyjedzie do Polski, a ktoś go spotka i chłopak będzie miał chwile czasu, na pewno zrobi sobie zdjęcie.

Też tak sądzę. A jesteś dumna z bycia Abrahamer? Emotikon smile:)

Tak! To mój pierwszy fandom w jakim jestem i bardzo się cieszę z bycia Abrahamer. Dzięki temu poznałam wiele wspaniałych osób. Jestem szczęśliwa, że mam takiego idola.

To cudownie Emotikon grin:P A co byś zmieniła w naszym fandomie?

Aktywność.. Nie oszukujmy się, że mamy z tym problem . Ale jest coraz lepiej i oby było coraz lepiej!

Racja. Teraz przejdźmy do pytań dotyczących bloga. Czytasz go? Emotikon smile:)

Oczywiście, że tak! Czytam od czasów tego starego bloga.

Wow! To świetnie. A co byś zmieniła w naszym blogu?

Hm... Nic teraz nie przychodzi mi do głowy, ale może to dlatego, że nic bym nie zmieniła. :D

A jakie posty najchętniej czytasz? Emotikon smile:)

Czytam wszystkie jakie są. :D

oo jak miło. A chciałabyś, żebyśmy nagrywały filmiki na yt??

Tak, było by to miłą odmianą. Jak najbardziej tak

A o czym miałybyśmy nagrywać? Emotikon smile :)

Myślę, że to co się działo u Abrahama. Zamiast pisać byście mówiły i mógłby byście opowiadać bardziej szczegółowo.

hmm dobry pomysł. Masz jakiś konkretny pomysł na te filmiki? Emotikon smile

Myślę, że opowiadanie na bieżąco byłoby fajne i na przykład aby były zmontowane tak, że Ty i Marysia jesteście na jednym wideo ale mówicie inne rzeczy. Emotikon smile

Hmmm w porządku. Tylko wtedy co ze stroną ? XD

Nie musicie mówić wszystkiego oraz codziennie nagrywać takie filmiki. Raz na jakiś czas można nagrać. Albo w tym filmiku możecie wybrać jeden temat i umówić się która z Was co ma mówić. Podzielić się pracą. Na blogu do filmiku możecie dodać opis do tego co mówicie na nagraniu.

Świetne masz pomysły Eda!

Ojej :D Dzięki <3

Nie ma za co Emotikon heart:) Bardzo dziękuję! To były już wszystkie pytania.Emotikon smile


Emotikon k A masz jakąś konkretną cechę za którą go kochasz/lubisz? Emotikon tongEmotikon wink.
Emotikon smi:)