W piątek był dzień dla Abrahama był ważny, gdyż była oficjalna premiera teledysku do "Are You Ready?" i o tym będzie mowa w tym poście ____________________________________________________________________
Abraham zaczął odliczać do premiery teledysku na Facebooku i Twitterze:
Chic@s comenzamos la cuenta atrás! DOS HORAS para el ESTRENO mundial de mi nuevo videoclip! #AreYouReadyPremiere Tłumaczenie: Chłopaki i dziewczyny zaczynamy odliczanie! 2 GODZINY do światowej premiery mojego nowego teledysku!#JesteścieGotowiPremiera
Tłumaczenie: Chłopaki i dziewczyny, dużo nerwów na poznanie Waszej opinii o nowym teledysku, który ukaże się w mniej niż 2 godziny!
Abrahamers de todas las partes del mundo! Sólo 1 HORA para el ESTRENO d mi nuevo videoclip!
#AreYouReadyPremiere RT!
Tłumaczenie:
Abrahamers ze wszystkich stron świata! Tylko 1 godzina do PREMIERY mojego nowego teledysku!
#AreYouReadyPremiere RT!
Następnie Abraham zaczął podawać dalej rożne tweety:
Później udzielał się tylko na Twitterze:
15 minutos para el ESTRENO mundial de mi nuevo videoclip!
15 minut do światowej PREMIERY mojego nowego teledysku!
#AreYouReadyPremiere RT!
I kolejne RT na TT:
I pojawił się oficjalny teledysk:
Opis na FB:
He viajado mucho en los últimos años. Pero sin duda este viaje ha sido muy especial. Nos vamos!! #AreYouReadyPremiere
Tłumaczenie:
Dużo podróżowałem w ostatnich latach. Jednak bez wątpienia ta podróż była bardzo wyjątkowa. Jedziemy!
#AreYouReadyPremiere
#AreYouReadyPremiere w trendach:
Tweety osób, które wypowiedziały się o teledysku:
Na koniec Abraham złożył życzenia osobie, która prowadzi jego fanklub w Argentynie:
To tyle...
I jak Wam się podoba teledysk?
Ciekawie zrobiony?
Jedna osoba na asku zapytała się czy zrobię recenzję o tym teledysku. Mogę zrobić, ale pytanie czy chcecie. Napiszcie w komentarzu, na asku lub na fanpage'u. Obojętnie ;)
Ten post powinnam napisać kilka dni po Sylwestrze, jednak nie udało mi się. Natomiast pojawił się jeszcze w styczniu, więc to chyba dobrze ;)
Raczej chcecie wiedzieć co Abraham robił w Sylwestra i właśnie o tym będzie ten post. Zapraszam dalej...
________________________________________________________________________________
Abraham w Sylwestra był bardzo aktywny na portalach społecznościowych (Facebook, Twitter i Instagram). Przybliżę Wam co dodawał i o czym mówił. Dodatkowo opiszę Wam bardzo ważny moment u Abrahama, który wydarzył się w Nowy Rok! Tylko to znajdziecie na końcu postu. No dobrze, to zacznijmy od początku, czyli od Sylwestra (31.12.2015):
Na Twitterze podał dalej tweet zespołu Tony'ego - Lérica.
Później Abraham dodał zdjęcie na Instagramie:
Deja todo lo malo en el 2015 y comienza el nuevo año con positividad. || A/\
Tłuamczenie:
Zostaw wszystko, co złe w 2015 roku i rozpocznij Nowy Rok z pozytywnym nastawieniem. || A/\
Dodał post o 18:24h (TT) i 20:16h (FB):
Na Twitterze Tłumaczenie: Chłopcy (dziewczyny) tej nocy będę na specjalnym "Feliz 2016" @La1_tve ! Do zobaczenia za chwilę, właśnie przed winogronami*! Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim! Kocham Was<3
*właśnie przed winogronami - już tłumaczę o co chodzi. Hiszpanie mają taki zwyczaj, że jak wybije północ w Nowym Roku jedzą po jednym winogronie przez 12 sekund. 1 sekunda - 1 winogrono :)
Na facebooku (o 20:16h)
Na facebooku napisał dokładnie to samo co na TT, więc dodaję tylko zdjęcie.
Nosotros nos morimos de ganas de 2016!!! vosotros tambien??? @tonyymateo || A/\
Tłumaczenie:
Umieramy z pragnienia na 2016 rok!!! Wy też??? @tonyymateo || A/\
Kolejne zdjęcie na Instagramie i Facebooku o 23:00h:
Primo va siendo hora de apagar la Play que ya mismo dan las campanadas en tve!! || A/\
Tłumaczenie:
Kuzynie, najwyższy czas wyłączyć Play'a, bo już wybijają dzwony w tve!! || A/\
Nadszedł czas również i na występ Abrahama w programie "Feliz 2016" w tve!
Po występie podał dalej tweet:
I już o 2:28h po północy w Nowy Rok dodał post (FB i TT):
Ahora sí... FELIZ 2016 A TODOS! || #HappyNewYear2016 || A/\
Tłumaczenie:
A teraz... SZCZĘŚLIWEGO 2016 ROKU WSZYSTKIM! || #HappyNewYear2016 || A/\
Już w Nowy Rok Abraham dodał filmik:
Podpis: Great shooting. || A/\
Tłumaczenie:
Świetne strzelanie. || A/\
Moim zdaniem trochę dziwny opis, ale nie będę się nad tym jakoś specjalnie zastanawiać xd
W Nowy Rok rozpoczął się Road Trip Video. Tłumaczyłam Wam to w tym poście. Zapraszam jeśli ktoś nie czytał. :) Oczywiście #NuevoAnoNuevoVideo znalazło się w trendach w Hiszpanii, Peru, Meksyku, Kolumbii i Argentynie!
A teraz na samym końcu tego postu, coś na co czekaliście od początku. Pewnie jesteście ciekawi, co to za ważne wydarzenie nastąpiło 1 stycznia 2016 roku. Skoro to nie Road Trip Video to co?
Już Wam mówię...
Tego dnia znowu wyszedł w telewizji miniserial "Raphael", w którym Abraham grał rolę małego Raphael'a a Tony już starszego!
Tłuamczenie: Za pół godziny zacznie się w @Atreseries miniserial RAPHAEL pod reżyserią @fantasma Będę czytać wasze komentarze pod #AMPeliculaRaphael RT!
Tłumaczenie: Dzisiaj o 22:30h emitują miniserię RAPHAEL, gdzie grałem małego chłopca Raphaela a @TonyyMateo nastolatka! @Atreseries W reżyserii @fantasma
Tłumaczenie: Niezapomniane chwile podczas kręcenia miniserialu "Raphael"! Dziękuję @fantasma #AMPeliculaRaphael
#AMPeliculaRaphael na pierwszym miejscu w trendach w Hiszpanii!!
Wystarczyło kilka godzin. Później wyszło, że pod tym hashtagiem było więcej niż 50 tysięcy tweetów. Abraham dziękował i powiedział, że jesteśmy niesamowici. Dla Abrahama był to świetny dzień, pełen wrażeń i emocji. Cieszymy się razem z nim! :)
Post wyszedł mi długi, ale mam nadzieję, że przyjemnie się go czytało i że ktoś przeczytał go do końca ;)
Jak na pewno zauważyliście Abraham dodawał od pewnego czasu różne zdjęcia z przedstawieniem postaci. Dużo osób się nad tym zastanawia, więc pomyślałam, że pomogę Wam to wyjaśnić. O co w tym chodzi.? Zapraszam dalej, aby się dowiedzieć ;p ________________________________________________________________________ To zacznę od tego filmiku, który Abraham dodał na YT.
Otóż dużo osób mówi na to teledysk. Hmm... Osobiście nie uważam, że to jest teledysk, gdyż Abraham nawet tak nie napisał. Jaśniej mówiąc to nie jest teledysk.
Jak widzicie w tytule jest Road Trip Video. To video było takim "wprowadzeniem" do teledysku. Teledysk będzie dopiero pod koniec stycznia. Dokładnie.? Podam Wam gdzieś na końcu tego postu ;) Po tym filmie Abraham zaczął przedstawiać postacie. Oto one (w takiej kolejności przedstawiał):
"Kuba"
Presentando a... "Kuba"! Eres un gran amigo! || #AreYouReady#TheRoadtrip#Próximamente || A/\ Tłumaczenie: Przedstawiam... "Kuba"! Jest dobrym przyjacielem! || #JesteśGotowy #TheRoadtrip #Wkrótce || A/\
Jeśli chodzi o te postacie to będą one w teledysku i dlatego je nam przedstawia. To są jego przyjaciele. Jak widać zaprzyjaźnił się z nimi. Dużo osób myśli, że Nerea jest dziewczyną Abrahama. To nie prawda. Abraham nic nam o tym nie mówił. To, że razem się bawią, wygłupiają itp. To nie znaczy, że są parą. Oni są przyjaciółmi :) Jak Abraham będzie mieć dziewczynę to na pewno nas o tym powiadomi. Co do reszty z postaci. Z tego co zauważyłam to każde z nich jest z innego kraju. Vanelyss jest z Dominikany, Nerea z Hiszpanii. Niestety nie udało mi się znaleźć skąd jest Kuba. Niektóre osoby myślą, że jest z Polski. Niewykluczone. Też mi się tak wydaje, ale to nie jest potwierdzone, niestety. Nie wiadomo skąd jest Kuba. Może wkrótce się dowiemy. Hmm jeśli chodzi o nich to chyba na tyle.
Długo czekaliśmy na jakiś odzew w tej sprawie. Abraham nic nie mówił, kiedy to będzie. Najpierw przedstawiał postaci a potem dodał to zdjęcie co jest wyżej. Dosyć długo się dłużyło a każdy czekał aż się czegoś o tym dowie.
Nareszcie! 15 stycznia ukazał się zapowiedź!
Opis do postu:
¡Ya hay fecha de estreno para el videoclip oficial de #AreYouReady!
¡Już jest data premiery dla oficjalnego teledysku do #JesteśGotowy! ¡Jedna z najlepszych doświadczeń w moim życiu! #JesteśGotowyVideoPremieraEmotikon heartEmotikon heart
Jak widzicie Abraham napisał, że to będzie teledyskiem. Właśnie tutaj potwierdzają się moje słowa na początku. Tamto video to było wprowadzenie/zapowiedź do oficjalnego teledysku.
Oficjalny teledysk pojawi się 29 stycznia na kanale VEVO Abrahama, więc tego dnia obserwujcie jego kanał :)
Już jest styczeń 2016 roku. Tak sobie pomyślałam, że napiszę małe podsumowanie 2015 roku na naszym blogu. Jeśli czegoś nie przeczytaliście lub Was coś ominęło to z pewnością nadrobicie to tutaj. To zapraszam dalej.
Zaczniemy od statystyk na naszych social media. Dodam, że te statystyki nie są wszystkie takie same jak dzisiaj. One są z 2015 roku, czyli spisałam wszystkie o północy już (!) 1 stycznia :)
Do końca 2015 roku było 1025 like'ów! Pamiętam jak miałam 100 like i jak się cieszyłam a teraz aż tyle. Nawet nie pomyślałabym, że będzie tyle like... Niesamowite!
W 2015 roku mam 85 obserwujących. Dodatkowo właśnie w tym roku zaczęliście być bardziej aktywni na TT i dawać "serduszka" i RT moim wypowiedziom. Z czego bardzo dziękuję!
10 059 wyświetleń w mniej niż rok O.o Blog powstał pod koniec stycznia a już pod koniec roku mamy ponad 10 tyś. wyświetleń.! To naprawdę niesamowite! To dla mnie i Marysi najlepszy prezent na święta i bardzo Wam za to dziękujemy. Cieszymy się z tego, że nasze starania są doceniane i tak dużo z Was odwiedza tego bloga!! <3
378 obserwatorów! Również mamy dużo pytań jak i like! DObrze, że chcecie się o nim dowiadywać jak najwięcej :)
Razem z Marysią chcemy Wam za to naprawdę bardzo mocno podziękować! Pamiętam początki jakie były. Wtedy chciałyśmy, aby mieć tak duże statystyki jak teraz. Udało nam się. Jak widać jeśli bardzo się chce i starasz się to osiągnąć to osiągniesz to ;)
Teraz już bardziej zagłębimy się na blogu. Mam nadzieję, że się nie zanudzicie tym postem i będzie dla Was on choć trochę ciekawy. A więc tak. Co się działo na blogu w 2015r.?
I to są wszystkie posty z 2015 roku na blogu. Trochę ich było, ale mogło być więcej ;)
W tym roku postaramy się, aby było ich więcej. Niedługo ferie, więc możliwe, że będziemy coś kombinować z wyglądem itp. To będzie coś w stylu narady xd Myślę, że niedługo rozpoczniemy nasz kanał na YT. Jest już prawie rok a dodaliśmy tylko filmik na urodziny dla Abriego. Miałam Wam dodać coś w 2015 r, jednak nie udało się przez brak czasu. Mam nadzieję, że ten rok będzie lepszy i będziemy miały więcej czasu na to wszystko :)