poniedziałek, 18 stycznia 2016

The Road Trip

Jak na pewno zauważyliście Abraham dodawał od pewnego czasu różne zdjęcia z przedstawieniem postaci. Dużo osób się nad tym zastanawia, więc pomyślałam, że pomogę Wam to wyjaśnić. O co w tym chodzi.? Zapraszam dalej, aby się dowiedzieć ;p
________________________________________________________________________

To zacznę od tego filmiku, który Abraham dodał na YT.

Otóż dużo osób mówi na to teledysk. Hmm... Osobiście nie uważam, że to jest teledysk, gdyż Abraham nawet tak nie napisał. Jaśniej mówiąc to nie jest teledysk.




Jak widzicie w tytule jest Road Trip Video. To video było takim "wprowadzeniem" do teledysku. Teledysk będzie dopiero pod koniec stycznia. Dokładnie.? Podam Wam gdzieś na końcu tego postu ;) Po tym filmie Abraham zaczął przedstawiać postacie.

Oto one (w takiej kolejności przedstawiał):

"Kuba"
Presentando a... "Kuba"! Eres un gran amigo! || ‪#‎AreYouReady‬‪#‎TheRoadtrip‬ ‪#‎Próximamente‬ || A/\
Tłumaczenie:
Przedstawiam... "Kuba"! Jest dobrym przyjacielem! || #JesteśGotowy #TheRoadtrip #Wkrótce || A/\

"Vanelyss"
Os presento a mi amiga Vanelyss! ‪#‎AreYouReady‬ ‪#‎TheRoadtrip‬‪#‎Próximamente‬
Tłumaczenie:
Przedstawiam Wam moją przyjaciółkę Vanelyss! #JesteśGotowy #TheRoadtrip #Wkrótce

"Nerea"
Os presento a mi amiga Nerea!! || ‪#‎AreYouReady‬ ‪#‎TheRoadTrip‬‪#‎Proximamente‬ || A/\
Tłumaczenie:
Przedstawiam Wam moją przyjaciółkę Nerea!! || JesteśGotowy #TheRoadTrip #Wkrótce || A/\

 "Abraham"
Introducing myself. || ‪#‎AreYouReady‬ ‪#‎TheRoadTrip‬ ‪#‎Proximamente‬ || A/\
Tłumaczenie:
Przedstawiam siebie. || #JesteśGotowy #TheRoadTrip #Wkrótce || A/\

Jeśli chodzi o te postacie to będą one w teledysku i dlatego je nam przedstawia. To są jego przyjaciele. Jak widać zaprzyjaźnił się z nimi. Dużo osób myśli, że Nerea jest dziewczyną Abrahama. To nie prawda. Abraham nic nam o tym nie mówił. To, że razem się bawią, wygłupiają itp. To nie znaczy, że są parą. Oni są przyjaciółmi :) Jak Abraham będzie mieć dziewczynę to na pewno nas o tym powiadomi. Co do reszty z postaci. Z tego co zauważyłam to każde z nich jest z innego kraju. Vanelyss jest z Dominikany, Nerea z Hiszpanii. Niestety nie udało mi się znaleźć skąd jest Kuba. Niektóre osoby myślą, że jest z Polski. Niewykluczone. Też mi się tak wydaje, ale to nie jest potwierdzone, niestety. Nie wiadomo skąd jest Kuba. Może wkrótce się dowiemy. Hmm jeśli chodzi o nich to chyba na tyle. 

‪#‎AreYouReady‬ ‪#‎TheRoadtrip‬ ‪#‎Nerea‬ ‪#‎Kuba‬ ‪#‎Vanelyss‬ ‪#‎Abraham‬ 
PRÓXIMAMENTE!

Długo czekaliśmy na jakiś odzew w tej sprawie. Abraham nic nie mówił, kiedy to będzie. Najpierw przedstawiał postaci a potem dodał to zdjęcie co jest wyżej. Dosyć długo się dłużyło a każdy czekał aż się czegoś o tym dowie. 

Nareszcie! 15 stycznia ukazał się zapowiedź! 


Opis do postu: 
¡Ya hay fecha de estreno para el videoclip oficial de ‪#‎AreYouReady‬!
¡Una de las mejores experiencias de mi vida!
‪#‎AreYouReadyVideoPremier‬ 

Tłumaczenie:
¡Już jest data premiery dla oficjalnego teledysku do #JesteśGotowy!
¡Jedna z najlepszych doświadczeń w moim życiu!
#JesteśGotowyVideoPremiera
Emotikon heartEmotikon heart


Jak widzicie Abraham napisał, że to będzie teledyskiem. Właśnie tutaj potwierdzają się moje słowa na początku. Tamto video to było wprowadzenie/zapowiedź do oficjalnego teledysku.

Oficjalny teledysk pojawi się 29 stycznia na kanale VEVO Abrahama, więc tego dnia obserwujcie jego kanał :)


sobota, 9 stycznia 2016

Podsumowanie 2015 roku!

Witajcie!
Już jest styczeń 2016 roku. Tak sobie pomyślałam, że napiszę małe podsumowanie 2015 roku na naszym blogu. Jeśli czegoś nie przeczytaliście lub Was coś ominęło to z pewnością nadrobicie to tutaj. To zapraszam dalej.
_______________________________________________________________


Podsumowanie 2015r.

Zaczniemy od statystyk na naszych social media. Dodam, że te statystyki nie są wszystkie takie same jak dzisiaj. One są z 2015 roku, czyli spisałam wszystkie o północy już (!) 1 stycznia :)

Do końca 2015 roku było 1025 like'ów! Pamiętam jak miałam 100 like i jak się cieszyłam a teraz aż tyle. Nawet nie pomyślałabym, że będzie tyle like... Niesamowite!

W 2015 roku mam 85 obserwujących. Dodatkowo właśnie w tym roku zaczęliście być bardziej aktywni na TT i dawać "serduszka" i RT moim wypowiedziom. Z czego bardzo dziękuję!

10 059 wyświetleń w mniej niż rok O.o Blog powstał pod koniec stycznia a już pod koniec roku mamy ponad 10 tyś. wyświetleń.! To naprawdę niesamowite! To dla mnie i Marysi najlepszy prezent na święta i bardzo Wam za to dziękujemy. Cieszymy się z tego, że nasze starania są doceniane i tak dużo z Was odwiedza tego bloga!! <3

378 obserwatorów! Również mamy dużo pytań jak i like! DObrze, że chcecie się o nim dowiadywać jak najwięcej :)

Razem z Marysią chcemy Wam za to naprawdę bardzo mocno podziękować! Pamiętam początki jakie były. Wtedy chciałyśmy, aby mieć tak duże statystyki jak teraz. Udało nam się. Jak widać jeśli bardzo się chce i starasz się to osiągnąć to osiągniesz to ;)

Teraz już bardziej zagłębimy się na blogu. Mam nadzieję, że się nie zanudzicie tym postem i będzie dla Was on choć trochę ciekawy. A więc tak. Co się działo na blogu w 2015r.?

    1. Znalazły się tłumaczenia piosenek:
   2. O płycie Are You Ready?:
    3. O płycie Who I AM:
    5.  O wyjazdach:
     6. O świętach w kórych brał udział:
     7. O coverach i duetach:
I to są wszystkie posty z 2015 roku na blogu. Trochę ich było, ale mogło być więcej ;) 
W tym roku postaramy się, aby było ich więcej. Niedługo ferie, więc możliwe, że będziemy coś kombinować z wyglądem itp. To będzie coś w stylu narady xd Myślę, że niedługo rozpoczniemy nasz kanał na YT. Jest już prawie rok a dodaliśmy tylko filmik na urodziny dla Abriego. Miałam Wam dodać coś w 2015 r, jednak nie udało się przez brak czasu. Mam nadzieję, że ten rok będzie lepszy i będziemy miały więcej czasu na to wszystko :)


poniedziałek, 28 grudnia 2015

Homeless - Tłumaczenie i tekst

Witajcie. Przychodzę do Was z kolejnym tłumaczeniem wybranej przez Was piosenki. Dokładniej przez jedną osobę, która chciała, abym przetłumaczyła "Homeless" z najnowszej płyty "Are You Ready?". Niestety nie udało mi się jej przetłumaczyć przed świętami, ale w trakcie świąt to nie jest tak źle, nieprawdaż? ;p To nie przedłużając, zapraszam do przeczytania.


Tekst:

Perdido en este callejón 
De frío y soledad 
Sin la llama de tus manos 
Yo me voy a congelar 
And I feel lonely 
Lonely, lonely

Buscando en los escombros 
Algo para subsistir 
Que todo lo que tengo 
No me sirve ya sin ti 
And I feel lonely 
Lonely, lonely 

Like a homeless
Me siento sin tu amor 
Like a homeless 
Sin ti yo vivo

Like a homeless, Like a homeless
Like a homeless
Sin ti yo soy un 
Homeless, homeless 
Que mendiga tu amor 

Las noches y los días 
Son tan largos sin tu piel 
Sin rumbo fijo, deambulando
A ti quiero volver 
And I feel lonely, lonely, lonely  

En una caja de cartón 
Duerme hoy mi corazón 
Sonando con tus besos 
Se apagó y me abandonó 
And i feel lonely 
Lonely, lonely

Like a homeless
Me siento sin tu amor 
Like a homeless 
Sin ti yo vivo

Like a homeless, Like a homeless
Like a homeless
Sin ti yo soy un 
Homeless, homeless 
Que mendiga tu amor 

Solo soy un homeless 
Sin tu amor 
(Yeah yeah) 
I feel so lonely, I feel so lonely 
Without your love 
I miss you girl, 
I love you girl 

Like a homeless 
Like a homeless
Like a homeless
Sin ti yo soy un homeless 

Like a homeless 
Like a homeless
homeless, baby

Tłumaczenie:

Utracone w tej alejce
Z zimna i samotności
Bez płomienia z twoich rąk
Ja będę zamrażał
I czuję się samotny
Samotny, samotny

Szukając w gruzach
Czegoś na przetrwanie
Że wszystko co mam
Nie służy mi już bez ciebie
I czuję się samotny
Samotny, samotny

Jak bezdomny
Siedzę bez twojej miłości
Jak bezdomny
Żyję bez ciebie

Jak bezdomny, Jak bezdomny
Jak bezdomny
Bez ciebie jestem
Bezdomnym, bezdomnym
Żebrze o twoją miłość

Noce i dni
Są tak długo bez twojej skóry
Bez stałego kierunku, wędrówki
Dla ciebie chce wrócić
I czuję się samotny, samotny, samotny

W kartonie
moje serce śpi dzisiaj
Marząc o twoich pocałunkach
Wyłączył się i opuścił mnie
I czuję się samotny
Samotny, samotny

Jak bezdomny
Siedzę bez twojej miłości
Jak bezdomny
Żyję bez ciebie

Jak bezdomny, Jak bezdomny
Jak bezdomny
Bez ciebie jestem
Bezdomnym, bezdomnym
Żebrze o twoją miłość

Jestem tylko bezdomnym
Bez twojej miłości
(Yeah, Yeah)
Czuję się tak samotny, Czuję się tak samotny
Bez twojej miłości
Tęsknię za tobą dziewczyno
Kocham cię dziewczyno

Jak bezdomny
Jak bezdomny
Jak bezdomny
Bez twojej miłości jestem bezdomnym

Jak bezdomny
Jak bezdomny
Bezdomny, kochanie




I jak Wam się podoba tekst? 
Mnie osobiście zaintrygował już jak zaczęłam tłumaczyć ;)

Przetłumaczyłam już:
!!Tłumaczenie jest mojego autorstwa, 
więc zabraniam kopiować oraz wykorzystywać 
bez mojej zgody pisemnej!!

sobota, 26 grudnia 2015

Występ z Malú

W dzisiejszym poście napisze Wam o występie, który miał Abraham we Wigilię. To zapraszam dalej...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Jak dobrze wiecie 24 grudnia (w Wigilię) o 23:30 Abraham miał występ z Malú. Poinformowałam Was o tym na Facebooku i Twitterze.

To samo napisałam na TT

Abraham poinformował nas o tym w południe, tego samego dnia co miał być występ, na Twitterze i napisał również na Facebooku (zdjęcia poniżej, najpierw z FB a później z TT).
Abraham pisze tam, abyśmy tego nie przegapili.
Pisze, że można było to zobaczyć tutaj: http://www.rtve.es/directo/la-1/ lub na TVE1.
Na Facebooku poinformował nas jeszcze po angielsku, więc jak ktoś nei umie hiszpańskiego mógł więcej zrozumieć z angielskiego ;)

Z Facebooka

Z Twittera

Później po jakimś czasie dodał to samo zdjęcie na Instagramie i przypomniał nam o tym występie. Napisał prawie to samo co wcześniej.

Z Instagrama
Później miał odbyć się jego występ z Malú o 23;30. Oglądałam to i niestety Abraham pojawił się jakoś o 23;45 może trochę wcześniej. 
Malú zapraszała do siebie różnych artystów i tak naprawdę Abraham wystąpił z nią jako ostatni zaproszony gość :) 
Zaśpiewali razem piosenkę Malú Blanco y Negro. Cudownie razem zaśpiewali, choć przyznam, że w jednym refrenie się nie zgrali xd
Abri dodał to na swoje konto na yt. Tutaj możecie tego posłuchać:




A wczoraj napisał coś takiego:
Super specjalny moment do zapamiętania youtu.be/nBmcwjOX5Cs #WesołychŚwiąt <3 
ok. 15 h temu dodane na TT
Napisał to samo również na Facebooku, ale stwierdziłam, że nie będę tego dodawać :)

To tyle!
Jak Wam się podoba ich wykonanie? Co o tym sądzicie?

+ Zauważcie, że Abraham zmienił zdjęcie profilowe na Instagramie ;p

niedziela, 20 grudnia 2015

I'm Feeling so Good ft. CD9 - Tekst i tłumaczenie

Cześć, cześć!
Coś Was rozpieszczam od pewnego czasu... Coś za często są te posty, nie sądzicie? xd :P Muszę się poważnie nad tym zastanowić... ;)
No cóż. A teraz do rzeczy. W dzisiejszym poście jest tłumaczenie piosenki "Mueve". Jak zwykle starałam się jak najlepiej to przetłumaczyć, więc mam nadzieję, że nie jest tak źle. Kolejna piosenka jaką będę tłumaczyć to "Homeless". Nie wiem czy zdążę, ją dodać jeszcze przed Wigilią. To się zobaczy. A teraz zapraszam do czytania :)



Tekst:
Hoy siento que mis pies 
me llevan a un sitio mejor, 
empiezo a sonreír, 
contigo lo bueno llegó.

A mi alrededor 
el mundo se hace arte,
veo por todas partes calor,
Noto el corazón 
que late, late y late,
y se me enciende la voz.

Baby no hay nadie like you
I´m feeling so good
Hoy me ciega tu luz
I´m feeling so good.

I´ll never be the same sin tu calor,
I´m feeling so good,
I´ll never loose my flame con tu calor.

Hay tanto por vivir,
hoy el viento va a mi favor,
yo quiero compartir 
contigo todito mi amor.

Cómo explicar
el buen rollo que me invade,
lo rico que me sabe tu amor,
la felicidad
se esconde en cualquier parte,
oculta en el corazón.

Y dime, nadie like you,
I´m feeling so good,
Hoy me ciega tu luz
I´m feeling so good.

I´ll never be the same sin tu calor,
I´m feeling so good,
I´ll never loose my flame con tu calor.

Hey, oh, contigo I feel so good
Hey, oh, contigo I feel so good
Hey, oh, contigo I feel so good
Hey, oh, contigo I feel so good

Am, so good, so good,
so good, so good,
CD9, so good, so good,
so good, so good.

Baby, no hay nadie like you
I´m feeling so good,
Hoy me ciega tu luz
I´m feeling so good.

I´ll never be the same sin tu calor,
I´m feeling so good,
I´ll never loose my flame con tu calor.

Tłumaczenie:
Dzisiaj czuję, że moje stopy
Prowadzą mnie do lepszego miejsca,
Zaczynam się uśmiechać,
Z tobą dobre rzeczy przychodzą.

Wokół mnie
Świat jest wykonany ze sztuki,
Zobacz dla wszystkich części ciepła,
Zaznaczam serce,
które bije, bije i bije.
I włączam swój głos.

Kochanie nie ma nikogo takiego jak ty
Czuję się tak dobrze
Dziś oślepia mnie twoje światło
Czuję się tak dobrze.

Nigdy nie będzie tak samo bez twojego ciepła,
Czuję się tak dobrze,
Nigdy nie stracę swojego płomienia z twoim ciepłem.

Nie jest tak dużo, aby żyć
Dziś wiatr będzie na moją korzyść,
Chcę podzielić
z tobą calutką moją miłość.

Jak wytłumaczyć
Dobre ... które najeżdża na mnie
Tak bogate, że znam twoją miłość
Szczęście
To czai sie wszędzie,
Ukryte w sercu.

I powiedz, nikt jak ty,
Czuję się tak dobrze,
Dziś oślepia mnie twoje światło
Czuję się tak dobrze. 

Nigdy nie będzie to samo bez twojego ciepła,
Czuję się tak dobrze,
Nigdy nie stracę swojego płomienia z twoim ciepłem.

Hey, oh, z tobą czuję się tak dobrze
Hey, oh, z tobą czuję się tak dobrze
Hey, oh, z tobą czuję się tak dobrze
Hey, oh, z tobą czuję się tak dobrze

Am*, tak dobrze, tak dobrze,
tak dobrze, tak dobrze,
CD9**, tak dobrze, tak dobrze,
tak dobrze, tak dobrze.

Kochanie nie ma nikogo takiego jak ty
Czuję się tak dobrze
Dziś oślepia mnie twoje światło
Czuję się tak dobrze.

Nigdy nie będzie tak samo bez twojego ciepła,
Czuję się tak dobrze,
Nigdy nie stracę swojego płomienia z twoim ciepłem.


*Am - skrót od Abraham Mateo
**CD9 - zespół meksykański z którym jest nagrana ta piosenka

Jak Wam się podoba tłumaczenie?

Przetłumaczyłam już:
!!Tłumaczenie jest mojego autorstwa, 
więc zabraniam kopiować oraz wykorzystywać 
bez mojej zgody pisemnej!!

czwartek, 17 grudnia 2015

Mueve - Tekst i tłumaczenie

Dzisiaj przychodzę z tłumaczeniem "Mueve". Zostałam poproszona o nią przez jedna osobę i oto jest. Mam nadzieje, że ucieszycie się z tej piosenki. Kolejna piosenka, która będzie przetłumaczona to "I'm Feeling So Good" z CD9. :)


Tekst:
Wanna get a little closer 
Wanna get a little closer, alright 
Baby i just wanna know ya 
Baby i just wanna hold ya tonight 

You know you drive me wild 
Tu cuerpo es un volcán 

Baby i just wanna touch ya 
Touch ya, touch ya 
Touch ya, bailando lento sobre mi pecho 

Roll with me baby yeah 
Dangerous dancer drop like an anchor 
Sigue bajando yeah 

Mueve, mueve!
Shake it for me girl 
Just put it on me girl 
Call the police girl 
Házmelo así yeah 

Mueve, mueve! 
Tu y yo muriendo se rompe el silencio 
Me estoy derritiendo, esto es un incendio 

Mueve, mueve! 

Shake, shake. shake, shake! 
Shake, shake! Mueve, mueve! 

Love the way you take it down girl 
Love the way you take it down girl 
So hot! 
Nina sigue así no pares 
Nina sigue así no pares 
Don´t stop! 

Tenerte justo ahi 
Look so damn good to me 
Baby i just wanna touch ya 
Touch ya, touch ya, touch ya 

Bailando lento sobre mi pecho 
Roll with me baby yeah 
Dangerous dancer drop like an anchor 
Sigue bajando yeah 

Mueve, mueve! 
Shake it for me girl 
Just put it on me girl, mueve, mueve, 
Call the police girl 
Házmelo así yeah 

Mueve, mueve! 
Tu y yo muriendo, se rompe el silencio, 
Me estoy derritiendo, esto es un incendio 

Mueve, mueve! 

Shake, shake, shake, shake, 
Shake, shake! Mueve, mueve!

Mueve, mueve! 
Shake it for me girl 
Just put it on me girl, 
Mueve, mueve 
Call the police girl 
Házmelo así yeah 
Mueve, mueve! 

Tu y yo muriendo se rompe el silencio 
Me estoy derritiendo, esto es un incendio 

Mueve, mueve!

Tłumaczenie:
Chce w to wejść trochę bliżej
Chce w to wejść trochę bliżej, w porządku
Kochanie, chce tylko znać ciebie
Kochanie chce tylko trzymać ciebie dzisiaj wieczorem

Wiesz, że jeździsz mną dziko
Twoje ciało jest wulkanem

Kochanie ja po prostu chce cie dotknąć
Dotknąć cie, dotknąć cie
Dotknąć cie, powolny taniec na mojej klatce piersiowej

Obkręć się ze mną, kochanie
Niebezpieczny taniec opuścić jak kotwice
Nadal upadać

Ruszaj, ruszaj!
Potrząśnij tym dla mnie dziewczyno
Po prostu umieść to na mnie dziewczyno
Zadzwoń na policje dziewczyno
Dajcie mi znać yeah

Ruszaj, ruszaj!
Ty i ja umierając, przerywa cisze
Jestem topniejący, to jest ogień

Ruszaj, ruszaj!

Potrząśnij, potrząśnij! Potrząśnij, potrząśnij!
Potrząśnij, potrząśnij! Ruszaj, ruszaj!

Uwielbiam sposób w jaki zabierasz mnie na dol dziewczyno
Uwielbiam sposób w jaki zabierasz mnie na dol dziewczyno
Taka gorąca!
Dziewczyno tak trzymać, nie przestawaj
Dziewczyno tak trzymać, nie przestawaj
Nie przestawaj

Mieć cie właśnie tutaj
Spójrz tak cholernie dobrze mi 
Kochanie ja po prostu chce cie dotknąć
Dotknąć cie, dotknąć cie, dotknąć cie

Powolny taniec na mojej klatce piersiowej
Obkręć się ze mną, kochanie
Niebezpieczny taniec opuścić jak kotwice
Nadal upadać

Ruszaj, ruszaj!
Potrząśnij tym dla mnie dziewczyno
Po prostu umieść to na mnie dziewczyno
Zadzwoń na policje dziewczyno
Dajcie mi znać yeah

Ruszaj, ruszaj!
Ty i ja umierając, przerywa cisze
Jestem topniejący, to jest ogień

Ruszaj, ruszaj!

Potrząśnij, potrząśnij! Potrząśnij, potrząśnij!
Potrząśnij, potrząśnij! Ruszaj, ruszaj!


Ruszaj, ruszaj!
Potrząśnij tym dla mnie dziewczyno
Po prostu umieść to na mnie dziewczyno
Ruszaj, ruszaj!
Zadzwoń na policje dziewczyno
Dajcie mi znać yeah

Ty i ja umierając, przerywa cisze
Jestem topniejący, to jest ogień

Ruszaj, ruszaj!

I oto całe tłumaczenie. Co o nim sądzicie?

Przetłumaczyłam już:
!!Tłumaczenie jest mojego autorstwa, 
więc zabraniam kopiować oraz wykorzystywać 
bez mojej zgody pisemnej!!

wtorek, 15 grudnia 2015

Świąteczne piosenki wykonane przez Abrahama Mateo

Hola!
Już jest połowa grudnia. Święta się zbliżają wielkimi krokami. Postanowiłam zebrać w jednym miejscu wszystkie piosenki świąteczne, które Abraham zaśpiewał. Niestety Abraham nie wydał żadnej piosenki świątecznej. Będziemy musieli się zadowolić tymi, które cover'ował ;) To zapraszam dalej...
___________________________________________________________________

1) Ojala (Poniżej 10 roku życia)


2) Navidad Navidad (11lat)



 3) na Gali Unicef w Menuda Noche  (11lat)



4) Una Navidad Para Todos  (12lat)



5) Esta Navidad Es La Mas Bella (12lat) 


6) Blanca Navidad (12lat)


7) El Pequeno Tamborilero (12lat)


8) Mistletoe (12lat)


9) En Esta Navidad (Para ti mama) z Tony Mateo



Tak na koniec świąteczna piosenka Tony'ego Mateo:


No to już koniec piosenek. Piszcie jak Wam się podobają. Moim zdaniem Abraham jak był mały to również był bardzo utalentowany i oczywiście nadal jest ;p 
No to co więcej pisać?

Razem z Marysia życzymy Wam Wesołych Świąt! <3