Dzisiaj taki luźniejszy post dotyczący sesji zdjęciowych.
Pomyślałam, że może chcielibyście zobaczyć zdjęcia z sesji Abrahama, dlatego też Wam przedstawię. Będzie więcej niż jedna ;) Ciekawi? Zapraszam dalej :)
Dawno na blogu nie było żadnego tłumaczenia. Po świętach trzeba było się ogarnąć. Postanowiłam, że tym razem dodam tłumaczenie piosenki "Guilty Pleasure". Mam nadzieję, że jesteś ciekawi o czym ona jest. Przyznam, że jak ją tłumaczyłam to trochę się pośmiałam ;)
Tekst:
I get up, yeah
I can't stop, can't stop thinking of you, yeah
I get up, yeah
When we will be the next time I touch you, yeah
So sexy (sexy),
Yo quiero recorrerte muy despacio.
So crazy (crazy),
Tú ya me hiciste adicto a tus labios.
No,
no puedo separarme de tu cuerpo.
I said no,
I just wanna be your guilty pleasure,
My pleasure.
Tell me what you're needing,
I'll give you baby.
Make it last forever,
Te lo daré.
Tell me what's your secret,
Se que te mueres.
What's your guilty pleasure?
Guilty, guilty pleasure.
Guilty, guilty pleasure.
Don't be shy.
Come on, come on talk about it.
What's on your mind,
Let me play it out on your body.
So sexy (sexy),
Yo quiero recorrerte muy despacio.
So crazy (crazy),
Tú ya me hiciste adicto a tus labios.
No,
no puedo separarme de tu cuerpo.
I said no,
I just wanna be your guilty pleasure,
My pleasure.
Tell me what you're needing,
I'll give you baby.
Make it last forever,
Te lo daré.
Tell me what's your secret,
Se que te mueres.
What's your guilty pleasure?
Guilty, guilty pleasure
Guilty, guilty pleasure.
Tell me what you're needing,
I'll give you baby.
Make it last forever,
Te lo daré.
Tell me what's your secret,
Se que te mueres.
What's your guilty pleasure?
Guilty, guilty pleasure.
Tłumaczenie:
Wstaje, yeah
Nie mogę przestać, przestać myśleć o tobie, yeah
Wstaję, yeah
Kiedy będziemy następnym razem, dotknę cię, yeah
Taka seksowna (seksowna)
Chcę jeździć z tobą bardzo powoli
Taka szalona (szalona)
Ty już mnie uzależniłaś od swoich ust
Nie,
Nie mogę oddzielić się od twojego ciała
Powiedziałem nie,
Właśnie chcę być twoją grzeszną przyjemnością,
Moją przyjemnością.
Powiedz mi co ty potrzebujesz,
Ja tobie to dam kochanie.
Aby to trwało wiecznie,
Powiedz mi co jest twoim sekretem,
że umrzesz
Co jest twoją grzeszną przyjemnością?
Grzeszną, grzeszną przyjemnością.
Grzeszną, grzeszną przyjemnością.
Nie bądź nieśmiała.
Dalej, dalej porozmawiajmy o tym.
Co masz na myśli,
Pozwól mi zagrać to na twoim ciele.
Taka seksowna (seksowna)
Chcę jeździć z tobą bardzo powoli
Taka szalona (szalona)
Ty już mnie uzależniłaś od twoich ust
Nie,
Nie mogę oddzielić się od twojego ciała
Powiedziałem nie,
Właśnie chcę być twoją grzeszną przyjemnością,
Moją przyjemnością.
Powiedz mi co ty potrzebujesz,
Ja tobie to dam kochanie.
Aby to trwało wiecznie,
Powiedz mi co jest twoim sekretem,
że umrzesz
Co jest twoją grzeszną przyjemnością?
Grzeszną, grzeszną przyjemnością.
Grzeszną, grzeszną przyjemnością.
Powiedz mi co ty potrzebujesz,
Ja tobie to dam kochanie.
Aby to trwało wiecznie,
Powiedz mi co jest twoim sekretem,
że umrzesz
Co jest twoją grzeszną przyjemnością?
Grzeszną, grzeszną przyjemnością.
I koniec. Mam nadzieję, że jesteście zadowoleni z tego i że nie jesteście na mnie źli za to iż tak późno dodałam jakieś tłumaczenie :) Macie pomysł, którą piosenkę mam przetłumaczyć? Piszcie!
To już drugi raz jak zostałyśmy nominowane do "Liebster Blog Award". Bardzo dziękujemy Klaudii Tv z bloga Sin ellos? No soy nada. A tutaj link do naszej pierwszej nominacji.
Zaczynamy!
1. Czy szczęście dla Ciebie jest krótką, przemijającą chwilą ? Marysia: Nie. Szczęśliwym można być zawsze i gdzie by tylko nie spojrzeć, mamy powód do szczęścia. Rose:Tak.
2. Jak wyobrażasz sobie swoją przyszłość ? Marysia:Oczaruję jakiegoś bogatego piłkarza, oświadczy mi się, weźmiemy ślub na Bora-Bora, będziemy mieli 3 dzieci i ja nie bd musiała pracować ^.^
A tak serio. To nie widzę swojej przyszłości. Nie wiem co chcę robić, z mężem bd też problem, wiem, że chce mieć 3 dzieci i mieszkać w mieście :D Rose: Swoją przyszłość? To na pewno będę pracować. Mieszkać za granicą i być samodzielna. Nie będę potrzebować pomocy, gdyż sama sobie poradzę. Też zależy jak daleka ta przyszłość. Powiedzmy, że za jakieś 7 lat to na pewno będę na studiach. Szukać pracy dodatkowej i dużo, dużo się uczyć, aby zdobyć jak najlepsze wykształcenie. :P
3. Czy wierzysz w przyjaźń internetową ? Marysia:Wierzę. Sama mam kilka internetfriends, np. Rose *.* Rose: Oczywiście, że wierzę! Dużo poznałam przez internet i mam z nimi bardzo dobry kontakt, np. Marysie, Stefana i Ede. :)
4. Czy w Twoim życiu przewagę ma smutek czy radość ? Marysia: Zdecydowanie radość! Rose: Zdecydowanie smutek.
5. Co sprawia, że czujesz się szczęśliwa\szczęśliwy ? Marysia:Moi przyjaciele, to główny powód mojej radości! Na pewno Abraham, rodzina, jedzenie, łóżko :') Śpiewanie piosenek, tańczenie, ogólnie to chyba wszystko :') Rose:Oczywiście muzyka. Jestem od niej uzależniona. Bardzo często jej słucham i dzięki niej przenoszę się do kompletnie innego świata. Tak naprawdę dzięki muzyce piszę różne opowiadania, bo ona mnie inspiruje i napędza do pisania. Dzięki niektórym utworom dużo powstało moich dzieł ;)
6. Ile masz lat ? Marysia:Powiedzmy, że 15 :P Rose: Rocznikowo 17 lat.
7. Czy ktoś zranił Cię tak mocno, że nie mogłaś\mogłeś się pozbierać ? Marysia: Zraniło mnie kilka osób, bardzo, ale nie przeżywałam tego długo, bo nie warto się przejmować ludźmi, którzy nie mają swojego życia, ale uraz został do teraz :) Rose: Niestety tak. Jest kilka takich osób. Tak naprawdę nie raz wracam do tych wspomnień. Ciągle tak samo boli jak wcześniej...
8. Co jest Twoją pasją ? Marysia: Nie mam pasji tak, że oh i ah, ale bardzo interesuję się muzyką, no i można powiedzieć, że siatkówka Rose:Muzyka. Uczę się grać na gitarze, ale kiepsko mi to idzie przez brak czasu... Muszę to naprawić :P Dodatkowo śpiewanie, pisanie i lubię uczyć się języków obcych :)
9. Jak nazywa się Twój Idol\Idolka ? Marysia: Abraham Mateo! Rose: Moim idolem to zdecydowanie jest Abraham Mateo!
10. Co kochasz najbardziej na świecie ? Marysia: Ptasie Mleczko! *.* Rose: Nie mam takiej rzeczy xd
11. Co skłoniło Cię do założenia Bloga ? Marysia:Nic, założyłam z nudów :') Rose: Ten blog założyła Marysia. Tak samo jak poprzedni. ;)
12. Masz rodzeństwo, Ile mają lat, jak się nazywają ? Marysia: Mam siostrę Kasię, lat 13 ;) Rose: Mam dwóch starszych braci. Kamil ma 23 lat a Dawid (rocznikowo) 25 lat.
13. Blogi, które czytasz ? Marysia:Tylko "My Pink Plum!" Rose:Nie czytam.
Hej :) Pisałam na grupie "Let's Be Abrahamers" o wywiadach. Zgłosiło się dużo osób. Do tej pory przeprowadziłam tylko jeden wywiad, ale na pewno przeprowadzę ze wszystkimi, także proszę o cierpliwość :) A teraz zapraszam do czytania.
Marysia: Dzień dobry! Czy mogłabym z Panią przeprowadzić wywiad?
Patrycja: Z wielką przyjemnością odpowiem na twe pytania dziewczynko
Dziękuję, za okazanie mi takiej uprzejmości. Na początku, poproszę Panią o przedstawienie się.
Em nazywam się Patrycja Zawadzka i mam 16/17 lat
Okey. Moje pierwsze pytanie brzmi: Od jakiego czasu jesteś Abrahamer?
A więc nie pamiętam dokładnie ale początek roku szkolnego 2013
A jak poznałaś Abrahama?
Dzięki mojej przyjaciółce, pokazała mi jego zdjęcia a i puściła jego piosenkę " senorita " w szkolnym kiblu
Gdy usłyszałaś tą "Senoritę" to o czym pomyślałaś?
To było coś na zasadzie " kto to ten Abraham skąd jest itp ."
Ok. A spodobał ci się czy raczej miałaś jakieś wątpliwości do jego muzyki, osoby?
Spodobał.
To super. Masz jakąś konkretną cechę, za którą go lubisz?
Przede wszystkim za to ze jest wrażliwy i ze poświęca czas niepełnosprawnym dzieciakom.
Wolisz muzykę z płyty "AM", "WhoIAM" czy może "AreYouReady?" ? Dlaczego?
Cenie każda jego piosenkę, więc nie potrafię wybrać.
Jaka jest twoja ulubiona piosenka w wykonaniu Abrahama?
Tak najbardziej to chyba old school
Co sądzisz o zmianie wyglądu Abrahama?
Moim zdaniem to normalne, bo każdy się zmienia.
W skali od 1-10. Jak oceniasz relacje Abrahama z fanami? Co byś zmieniła? Co najbardziej w nich lubisz?
Nie wiem , to ze pozwala robić sb z nim zdjecia rozmawia z nimi i pomaga.
Czy czujesz sie dumna z bycia Abrahamer?
tak
Co byś zmieniła w fandomie?
Chciałabym żebyśmy były jednością wpierały się i brały udział w jakikolwiek sposób w życiu Abrahama jak i fandomu .
Co byś zmieniła w naszym blogu? Jakie posty najchętniej oglądasz?
Nic , podoba mi się taki jaki jest , wszystkie.
Czy chciałabyś żebyśmy nagrywały na yt? Jeśli tak, to o czym?
Pewnie, o tym co aktualnie dzieje się bądz wydarzyło się w życiu abrahama , wydaje mi sie że większość chciałaby oglądać takie filmy i słuchac najnowszych informacji dotyczących idola.
Dziękuję. To były wszystkie pytania. Niedługo pojawi się na blogu ten wywiad.
Zwroty "Pani", bądź podobne są dla żartu, jakby ktoś nie wyczuł :) Za wszelkie błędy przepraszam, ale nie mam czasu poprawiać ich. Piszcie, jakie pytania mogą się ukazać, jakie zniknąć i wgl. Piszcie wszystkie swoje sugestie.