sobota, 20 lutego 2016

Chcecie nas lepiej poznać?

Wyobraźcie sobie taką sytuację. Lubicie bardzo czytać jakąś książkę. Wciąga Was ona i chcecie czytać więcej. Jak już skończyliście to chcecie czytać kolejne książki tej autorki, ale STOP! Nie wiecie co to za autorka. Kim jest, gdzie mieszka czy dlaczego pisze książki. Nic o niej nie wiecie a Was ona zaciekawiła. Tym bardziej sposób w jaki pisze książki. To samo jest z nami...

Zastanawiałyśmy się razem z Marysią czy nie chcielibyście nas lepiej poznać. W końcu chyba każdy chciałby coś wiedzieć o osobach, które piszą tego bloga. Minął już rok odkąd mamy tego bloga. Naprawdę świetnie się rozwinął i dużo osób go czyta, za co ogromnie dziękujemy! <3 Mamy również aska, ale tam to trzeba zadawać pytania tylko związane z Abrahamem ;p 

Wracając do tematu posta. Chcielibyście nas lepiej poznać? Dowiedzieć się trochę o naszej osobie a nie jedyne co wiecie to to, że mamy bloga i inne portale społecznościowe, jesteśmy Abrahamer i tyle. Może niektórzy z Was będą wiedzieć ile mamy lat xd 

Myślę, że to byłby dobry pomysł. Poznać adminki tego bloga. Jeśli chcielibyście nas poznać to zapraszam do czytania dalej... ;)

_____________________________________________________________________

Jeszcze chyba takiego długiego wstępu nie napisałam. Jeśli to przeczytaliście to podziwiam :P 
A teraz do rzeczy.

Razem z Marysią postanowiłyśmy się nagrać, ale o czym?
Skoro nas kompletnie nie znacie to może warto by było zadać nam pytania? 
Nagrałybyśmy się i wtedy byśmy odpowiedziały na Wasze pytania :) 
Filmik dodałybyśmy na nasz kanał a Wy byście obejrzeli. 
Myślę, że taki pomysł Wam się spodoba. 
Na kanale praktycznie nic nie dodawałyśmy. Mamy tylko filmik z akcji na urodziny Abrahama.
A miałyśmy tak go wykorzystać a tu co? Rok minął od założenia bloga a nic nie ma XD 


Teraz informacje dotyczące tej akcji:

- Zadawajcie nam jak najwięcej pytań o tym co chcecie o nas się dowiedzieć, co Was ciekawi.
- Na wszystkie pytania odpowiemy
- Tylko proszę bez wulgaryzmów xd 
- Możecie zadać pytania dotyczące stronki, bloga czy nawet aska ;) 
- Co tylko chcecie

Gdzie?
Zadawajcie nam pytania pod tym postem lub na email (abrahammateo-blog@wp.pl) i napiszcie do kogo te pytania są skierowane (do mnie, czyli Rose czy do Marysi). Ewentualnie możecie jeszcze zadać je w komentarzu pod postem gdzie to udostępnię (Strona i grupa Let's Be Abrahamer). 

Termin:
Do niedzieli 28 lutego do północy z niedzieli na poniedziałek.

Kiedy pojawi się filmik?
W miesiąc od zakończenia się terminu zadawania pytań.
Dokładnie będą dwa filmiki. Jeden mój, w którym odpowiadam na pytania a drugi Marysi, w którym to ona odpowiada na pytania zadane przez Was :)


Mam nadzieję, że będzie duże zainteresowanie i dużo pytań ;)
A tak na końcu możecie podać swoje pomysły na filmiki, które mogłybyśmy zrobić i dodać na nasz kanał ;)

Dodatkowa Informacja!!!

Zapraszam do obserwowania Instagrama!
Jest on już od dosyć dawna.
Możecie wysyłać swoje edity (przerobione obrazki czy video) lub zdjęcia z płytą i ogólnie wszytsko związane z Abrahamem! Mogą być to też Wasze zdjęcia z jego gadżetami bądź płytami. Zdjęcia jak trzymacie kartkę z napisem "Polish Abrahamer" a może "Abraham Mateo Polonia" etc.
Instagram jest dla Was, więc wysyłacie to co chcielibyście, aby było udostępnione na tym IG.
Wysyłajcie wszystko na priv do Stefana lub do mnie.
Pojawią się one w przeciągu 24h 
Także jeszcze raz zapraszam do obserwowania i wysyłania! Warto!!Emotikon wink

piątek, 12 lutego 2016

Jak poznałam Abrahama?

Hej, hej, hej


Wiele osób pyta nas na asku jak poznałyśmy Abrahama. Mówiłam o tym kiedyś na poprzednim blogu, ale dzisiaj postanowiłam napisać o tym jeszcze raz.


Moja historia z Abrahamem zaczęła się we wrześniu 2013 roku. Miałam wtedy 12 lat, a Abraham 15. Ja jednak o tym nie wiedziałam.

Pamiętam jak moja młodsza siostra przybiegła do mnie i krzyczy: Boże! Marysia! Ale Dagmara ( jej bff) ma przystojnego chłopaka! Postanowiłam zobaczyć tego "przystojnego" chłopaka. Z początku nie byłam do niego przekonana, ale gdy zobaczyłam jego zdjęcie to o maj gad. Przyjaciółka mojej siostry opowiadała, że ma on 12 lat, mieszka w Warszawie, jego mama jest Polką, a tata Hiszpanem. Ja oczywiście uwierzyłam i zaczęłam z nim pisać. Nawet okej się z nim rozmawiało. Wspominała także, że Abraham śpiewa i pokazała mi piosenkę, którą śpiewał z Davidem Perejo.


Powiem wam, że od razu mnie powalił, Jego głos, miazga. Tyle, że ona mi opowiadała jaki to on sławny nie jest, a ja go nie znałam. Od tej chwili zaczęłam mieć wątpliwości co do konta na nk. Nadal, jednak pisałam, z rzekomym Abrahamem. Po jakimś czasie wpadłam na pomysł, żeby poszukać Abrahama na facebooku i znalazłam. Znalazłam i nadal myślałam, że ma 12 lat, ale gdy przeglądałam w szkole jego zdjęcia na facebooku i koleżanki uświadomiły mi, że on nie ma 12 lat, tylko więcej. Poszukałam go na wikipedii i okazało się, że ma 15 lat i jest rodowitym Hiszpanem, a o Polsce nie ma pewnie pojęcia. Brawo dla mnie! 

A co do pierwszej piosenki, to tak jak wspominałam jest to ta wyżej, a potem pobrałam na ślepo 'Senorite' i 'Te voy a amare' i zastanawiałam się czy dobrze pobrałam, bo myślałam, że to dziewczyna, Gdy pierwszy raz oglądałam teledysk to mówiłam, że Abe wygląda pedałowato, ale mimo wszystko potem cały czas go słuchałam i od tego zaczęła się moja przygoda z Abrahamem.


sobota, 6 lutego 2016

Udało się!!

Kochane!
Nie uwierzycie!
Tak długo czekaliśmy aż Abraham nas odwiedzi, że będziemy mogły go zobaczyć... Przytulić!
Abraham wiele razy pokazywał nam, że wie o nas. Nawet wczoraj to pokazał podając dalej tego tweeta:
Vevo Polska napisała o tym, że Senorita ma 100 milionów wyświetleń na Vevo :D


  • Braliśmy udział w specjalnej edycji płyty Abrahama "Are You Ready?". Wtedy trzeba było wysłać zdjęcia i one mogły być w tej płycie.
  • Braliśmy udział w Lyrisc do piosenki Another Heartbreak. Wtedy trzeba było jechać do Warszawy.
  • Można było wygrać wyjazd na koncert Abrahama. Właśnie wtedy daliśmy mu album z polskimi Abrahamers.
  • Kilka razy napisał post po polsku.
  • Jego płyty "Who I Am" i "Are You Ready?" można kupić w Polsce.
  • Na twitcamie odpowiedział na pytanie Abrahamers "Czy wiesz, że masz fanki w Polsce?". Odpowiedział:"To niesamowite. Chcę zwiedzić wszystkie kraje w których są moje Abrahamers".
  • Ze dwa lata temu, na jego urodziny, podał dalej tweet Abrahamers z Polski, na którym było napisane życzenia i w załączniku był filmik dla niego.
  • I jeszcze jest kilka innych przykładów
Pisze to, że choć fandom od pewnego czasu upadł a my z innymi dziewczynami postanowiłyśmy coś z tym zrobić i się udało. Więcej osób pisze, udziela się. Fandom ponownie ruszył do przodu. Zapraszam na tą grupę! Jednak nie tylko to nam się udało.

Po tylu latach, gdzie staraliśmy się, aby nas zauważył, aby przyjechał do Polski. 

W końcu nasze marzenie, że Abraham przyjedzie do Polski się spełni! 

Abrahamers z Polski! Informuję Was, że Abraham postanowił do nas wpaść!

Około 6 godzin temu napisał właśnie to co widzicie niżej. 




Tłumaczenie: Abrahamers z Meksyku, Argentyny, Kolumbii, Dominikany, Chile, Brazylii, Portugalii, POLSKI i ...? WIDZIMY SIĘ WKRÓTCE! ;) <3

Widzicie to? Wymienił Polskę i jeszcze w jakimś kraju będzie, ale inne kraje, które nei zostały wymienione są bardzo niecierpliwe, bo mają nadzieję, że będzie on u nich... Pomyśleć, że jak rok temu napisał podobny post i nie było jeszcze w nim Polski to my wtedy też mieliśmy taką nadzieję!!

Nareszcie nam się udało.! <3
I nareszcie mi się udało skończyć tego posta. Od 7 próbuję go napisać, ale jak to zobaczyłam to zaczęłam płakać, cała się trzęsłam... Do tej pory nadal mnie to trzyma! 

Zadowoleni? Będziemy mieli okazję spotkać się z naszym IDOLEM! :*

PS: Jak na razie miejsce ani data przyjazdu do Polski nie jest ogłoszona, więc nic więcej nie mogę Wam powiedzieć. 



środa, 3 lutego 2016

#Przemyślanki Abraham kiedyś i dziś

 Większość z nas poznało Abrahama 2 lata temu, prawie 3. To były początki jego wielkiej kariery. Rok 2013, rok, w którym zaszło wiele zmian w jego dotychczasowym życiu. Zaczęło się wszystko od teledysku "Senorita", odniósł on wielki sukces nie tylko w Hiszpanii, ale także na całym świecie. Pewnie się zastanawiacie do czego zmierzam, opowiadając jego historię, którą możemy przeczytać w zakładce biografia. Gdy Abraham rozwijał się więcej się udzielał, było więcej tweetcamów (nie wiem jak się pisze), dodawał więcej postów na facebooku, ogólnie więcej się udzielał. Trochę tego mi i innym brakuje. Rozumiem, że ma mało czasu, więcej fanów, to też więcej obowiązków. Tylko dziwi mnie to, że takie gwiazdy jak Justin Bieber, Selena Gomez, Neymar udzielają się więcej niż on. Pewnie każdy z nas zauważył, że Abraham z każdą płytą zmienia swój styl. Pierwsza, a właściwie 2 druga płyta, była bardzo latynoska. Abraham widzieliśmy często, a tak na prawdę zawsze w fullcapie. Pamiętam, jak było pełno pytań, czy mamy jakieś zdjęcie Abrahama bez czapki. Abraham ubierał się często w dresy. Używał także znaku "okej", a na jego szyi był krzyż (tak, zapamiętałam to jakoś), a także pierścionek na kciuku.




 Kolejna płyta 'WhoIAM'. Abraham skierował się w stronę popu elektrycznego, ale nadal było coś z popu latynoskiego. Przestał nosić czapki, dresy zamienił na rurki. Coraz rzadziej mogłyśmy zobaczyć na jego dłoniach znak "okej", a z szyi zniknął krzyżyk i pojawił się amulet (?) Można też było zauważyć, że aktywność jego zmniejszyła się na portalach społecznościowych, ale za to zwiększyła się liczba koncertów, gali.




Niedawno wydana płyta "Are You Ready?" nie przyniosła tak wielkich zmian w wyglądzie. Abraham jedynie zrobił sobie kolczyki i pomalował włosy/ grzywkę na blond. Muzyka. Tak, muzyka głównie się zmieniła. Porównując płytę "AM" i "Are You Ready?" jest to olbrzymi skok. Piosenki są bardziej "współczesne", czyli takie jak ludzie w dzisiejszych czasach lubią słuchać. 





Przez 3 lata, które porównywałam Abraham zmienił się wiele pod względem wyglądu, mniej pod względem stosunku ze swoimi fanami, a najbardziej pod względem muzyki, którą tworzy. Mimo tego, że tak się zmienił, że poświęca mniej czasu nam na portalach społecznościowych to nadal jest moim ulubionym artystą. Bardzo się cieszę, że się rozwija, jednak czasami brakuje mi "dawnego" Abrahama. 


Co sądzicie o tym poście? Chcecie żebym pisała notki tego typu? (np. Senorita i Are You Ready czym się różnią?). To jest takie porównanie co było kiedyś, a jak jest teraz. Czy jest lepiej, czy gorzej. Napiszcie co o tym myślicie. Pozdrawiam!



niedziela, 31 stycznia 2016

29.01.2016r. - data premiery oficjalnego teledysku Are You Ready?

W piątek był dzień dla Abrahama był ważny, gdyż była oficjalna premiera teledysku do "Are You Ready?" i o tym będzie mowa w tym poście
____________________________________________________________________


Abraham zaczął odliczać do premiery teledysku na Facebooku i Twitterze:

Chic@s comenzamos la cuenta atrás! DOS HORAS para el ESTRENO mundial de mi nuevo videoclip!
‪#‎AreYouReadyPremiere‬
Tłumaczenie:
Chłopaki i dziewczyny zaczynamy odliczanie! 2 GODZINY do światowej premiery mojego nowego teledysku!#‎JesteścieGotowiPremiera‬ 
Tłumaczenie:
Chłopaki i dziewczyny, dużo nerwów na poznanie Waszej opinii o nowym teledysku, który ukaże się w mniej niż 2 godziny! 
Abrahamers de todas las partes del mundo! Sólo 1 HORA para el ESTRENO d mi nuevo videoclip! RT! Tłumaczenie: Abrahamers ze wszystkich stron świata! Tylko 1 godzina do PREMIERY mojego nowego teledysku! #AreYouReadyPremiere RT!

Następnie Abraham zaczął podawać dalej rożne tweety:





Później udzielał się tylko na Twitterze:

15 minutos para el ESTRENO mundial de mi nuevo videoclip!
Tłumaczenie:
15 minut do światowej PREMIERY mojego nowego teledysku!
#AreYouReadyPremiere RT!
I kolejne RT na TT:



I pojawił się oficjalny teledysk:

Opis na FB:
He viajado mucho en los últimos años. Pero sin duda este viaje ha sido muy especial. Nos vamos!!
‪#‎AreYouReadyPremiere‬
Tłumaczenie:
Dużo podróżowałem w ostatnich latach. Jednak bez wątpienia ta podróż była bardzo wyjątkowa. Jedziemy! 
#AreYouReadyPremiere

#AreYouReadyPremiere w trendach:




Tweety osób, które wypowiedziały się o teledysku:







Na koniec Abraham złożył życzenia osobie, która prowadzi jego fanklub w Argentynie:



To tyle...
I jak Wam się podoba teledysk? 
Ciekawie zrobiony?
Jedna osoba na asku zapytała się czy zrobię recenzję o tym teledysku. Mogę zrobić, ale pytanie czy chcecie. Napiszcie w komentarzu, na asku lub na fanpage'u. Obojętnie ;)

niedziela, 24 stycznia 2016

Nowy Rok z Abrahamem Mateo + ważne wydarzenie

Ten post powinnam napisać kilka dni po Sylwestrze, jednak nie udało mi się. Natomiast pojawił się jeszcze w styczniu, więc to chyba dobrze ;)

Raczej chcecie wiedzieć co Abraham robił w Sylwestra i właśnie o tym będzie ten post. Zapraszam dalej...
________________________________________________________________________________

Abraham w Sylwestra był bardzo aktywny na portalach społecznościowych (Facebook, Twitter i Instagram). Przybliżę Wam co dodawał i o czym mówił. Dodatkowo opiszę Wam bardzo ważny moment u Abrahama, który wydarzył się w Nowy Rok! Tylko to znajdziecie na końcu postu. No dobrze, to zacznijmy od początku, czyli od Sylwestra (31.12.2015):

Na Twitterze podał dalej tweet zespołu Tony'ego - Lérica.

Później Abraham dodał zdjęcie na Instagramie:


Deja todo lo malo en el 2015 y comienza el nuevo año con positividad. || A/\

Tłuamczenie:
Zostaw wszystko, co złe w 2015 roku i rozpocznij Nowy Rok z pozytywnym nastawieniem. || A/\

Dodał post o  18:24h (TT) i 20:16h (FB):

Na Twitterze
Tłumaczenie:
Chłopcy (dziewczyny) tej nocy będę na specjalnym "Feliz 2016" @La1_tve !
Do zobaczenia za chwilę, właśnie przed winogronami*!
Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim!
Kocham Was<3
*właśnie przed winogronami - już tłumaczę o co chodzi. Hiszpanie mają taki zwyczaj, że jak wybije północ w Nowym Roku jedzą po jednym winogronie przez 12 sekund. 1 sekunda - 1 winogrono :)
Na facebooku (o 20:16h)
Na facebooku napisał dokładnie to samo co na TT, więc dodaję tylko zdjęcie.

O 18:52 dodał na Instagramie i Twitterze:

A 5 horas de dar la bienvenida a un nuevo año! 
Os deseo un FELIZ 2016 lleno de salud y amor!
Tłumaczenie:
5 godzin do powitania Nowego Roku!
Wszystkim życzę SZCZĘŚLIWEGO 2016 roku pełnego zdrowia i miłości!

Na Instagramie, Facebooku i Twitterze (22:48h):
Nosotros nos morimos de ganas de 2016!!!🎉🎉🎉🎉 vosotros tambien??? 😁 || A/\ Tłumaczenie: Umieramy z pragnienia na 2016 rok!!!🎉🎉🎉🎉 Wy też??? 😁 || A/\

Kolejne zdjęcie na Instagramie i Facebooku o 23:00h:

Primo va siendo hora de apagar la Play que ya mismo dan las campanadas en tve!! 😅 || A/\ Tłumaczenie: Kuzynie, najwyższy czas wyłączyć Play'a, bo już wybijają dzwony w tve!! 😅 || A/\
Nadszedł czas również i na występ Abrahama w programie "Feliz 2016" w tve!

Po występie podał dalej tweet:

I już o 2:28h po północy w Nowy Rok dodał post (FB i TT):


Ahora sí... FELIZ 2016 A TODOS! ❤️🎉🎉🎉 || || A/\ Tłumaczenie: A teraz... SZCZĘŚLIWEGO 2016 ROKU WSZYSTKIM! ❤️🎉🎉🎉 || || A/\
Już w Nowy Rok Abraham dodał filmik:


Podpis: Great shooting. || A/\ 
Tłumaczenie:
Świetne strzelanie. || A/\

Moim zdaniem trochę dziwny opis, ale nie będę się nad tym jakoś specjalnie zastanawiać xd

W Nowy Rok rozpoczął się Road Trip Video. Tłumaczyłam Wam to w tym poście. Zapraszam jeśli ktoś nie czytał. :) 
Oczywiście #NuevoAnoNuevoVideo znalazło się w trendach w Hiszpanii, Peru, Meksyku, Kolumbii i Argentynie!


A teraz na samym końcu tego postu, coś na co czekaliście od początku. Pewnie jesteście ciekawi, co to za ważne wydarzenie nastąpiło 1 stycznia 2016 roku. Skoro to nie Road Trip Video to co?
Już Wam mówię...

Tego dnia znowu wyszedł w telewizji miniserial "Raphael", w którym Abraham grał rolę małego Raphael'a a Tony już starszego!

Tłuamczenie:
Za pół godziny zacznie się w @Atreseries miniserial RAPHAEL pod reżyserią @fantasma
Będę czytać wasze komentarze pod #AMPeliculaRaphael RT!

Tłumaczenie:
Dzisiaj o 22:30h emitują miniserię RAPHAEL, gdzie grałem małego chłopca Raphaela a @TonyyMateo nastolatka! @Atreseries
W reżyserii @fantasma 
Tłumaczenie:
Niezapomniane chwile podczas kręcenia miniserialu "Raphael"! Dziękuję @fantasma #AMPeliculaRaphael 
 

#AMPeliculaRaphael na pierwszym miejscu w trendach w Hiszpanii!! 
Wystarczyło kilka godzin. Później wyszło, że pod tym hashtagiem było więcej niż 50 tysięcy tweetów. Abraham dziękował i powiedział, że jesteśmy niesamowici. Dla Abrahama był to świetny dzień, pełen wrażeń i emocji. Cieszymy się razem z nim! :)

Post wyszedł mi długi, ale mam nadzieję, że przyjemnie się go czytało i że ktoś przeczytał go do końca ;)