sobota, 26 września 2015

Old School - Tekst i tłumaczenie

Tak jak napisałam Wam we wczorajszym poście, dzisiaj podam tekst i tłumaczenie najnowszej piosenki Abrahama. We wcześniejszym poście podałam Wam link do Lyrics Video a teraz dla odmiany pokażę Wam video na którym Abri śpiewa Old School w MENUDA NOCHE (wczoraj tam był). Można w trakcie czytania posłuchać tej piosenki i śledzić tekst. Jak wolicie :p I przechodzimy do rzeczy...



Old School 

Come on, uh

Hey, listen girl
I gotta little suprise 
For you like
uh, ah baby like 
uh, ah baby

Be ready 8 pm
I´m picking you up
You´ll be like
uh, ah baby like
uh, ah baby

Hold your door open
Yes
Buy you flowers
That´s right
I´ll be a perfect
Gentleman
Yeeeaaah!

´cause I wanna dance 
With you all night
Let´s do that boogie disco
Come on let´s boogie tonight
And girl don´t be shy
You´ll be alright
Let´s do that boogie disco
Come on let´s boogie tonight

{When we do it
Old school,
old, old school
We do it
Old school, tonight} x2

Hey, listen girl
I gotta little suprise 
For you like
uh, ah baby like 
uh, ah baby

Be ready 8 pm
I´m picking you up
You´ll be like
uh, ah baby like
uh, ah baby

Hold your door open
Yes
Buy you flowers
That´s right
I´ll be a perfect
Gentleman
Yeeeaaah!

´cause I wanna dance 
With you all night
Let´s do that boogie disco
Come on let´s boogie tonight
And girl don´t be shy
You´ll be alright
Let´s do that boogie disco
Come on let´s boogie tonight

{When we do it
Old school,
old, old school
We do it
Old school, tonight} x3

So, all you lazy boys
all around the world
Step it up
Cuz' you know
How to treat em', girls
{Don't be a bum
be the best
you can} x2

Get on lovin' 
Get on lovin'

{Don't be a pimp
be a gentleman} x2

´cause I wanna dance 
With you all night
Let´s do that boogie disco
Come on let´s boogie tonight
And girl don´t be shy
You´ll be alright
Let´s do that boogie disco
Come on let´s boogie tonight

{When we do it
Old school,
old, old school
We do it
Old school, tonight} x2

Tłumaczenie:

Chodź tu, uh

Cześć, słuchaj dziewczyno
Mam małą niespodziankę
dla ciebie jak
uh, ah kochanie jak
uh, ah kochanie

Bądź gotowa o 8 wieczorem
Podrywam Cię
Będziesz jak
uh, ah kochanie jak
uh, ah kochanie

Trzymam Ci drzwi otwarte
Tak
Kupuję Ci kwiaty
Właśnie tak
Będę perfekcyjnym
Dżentelmenem
Yeeeaaah!

Ponieważ Chcę przetańczyć
z Tobą całą noc
Zróbmy to boogie* disco
Chodź tu, chodźmy boogie dzisiaj wieczorem
I dziewczyno nie bądź nieśmiała
Zróbmy to boogie disco
Chodź tu, chodźmy boogie dzisiaj wieczorem

{Kiedy robimy to
Old school**, 
old, old school
Robimy to
Old school, dzisiaj wieczorem} x2

Cześć, słuchaj dziewczyno
Mam małą niespodziankę
dla ciebie jak
uh, ah kochanie jak
uh, ah kochanie

Bądź gotowa o 8 wieczorem
Podrywam Cię
Będziesz jak
uh, ah kochanie jak
uh, ah kochanie

Trzymam Ci drzwi otwarte
Tak
Kupuję Ci kwiaty
Właśnie tak
Będę perfekcyjnym
Dżentelmenem
Yeeeaaah!

Ponieważ Chcę przetańczyć
z Tobą całą noc
Zróbmy to boogie disco
Chodź tu, chodźmy boogie dzisiaj wieczorem
I dziewczyno nie bądź nieśmiała
Zróbmy to boogie disco
Chodź tu, chodźmy boogie dzisiaj wieczorem

{Kiedy robimy to
Old school, 
old, old school
Robimy to
Old school, dzisiaj wieczorem} x3

Więc, wszyscy wy leniwi chłopcy
Dookoła świata
Przyśpieszmy to
Ponieważ ty wiesz
Jak leczyć ich, dziewczyny
{Nie bądźcie włóczęgami
bądźcie najlepsze
Wy potraficie} x2

 Dostać się do miłości
Dostać się do miłości

{Nie bądź alfonsem
bądź dżentelmenem} x2

Ponieważ Chcę przetańczyć
z Tobą całą noc
Zróbmy to boogie disco
Chodź tu, chodźmy boogie dzisiaj wieczorem
I dziewczyno nie bądź nieśmiała
Zróbmy to boogie disco
Chodź tu, chodźmy boogie dzisiaj wieczorem

{Kiedy robimy to
Old school, 
old, old school
Robimy to
Old school, dzisiaj wieczorem} x2


*Boogie - to taniec w stylu disco
** Old School - w dosłownym tłumaczeniu to stara szkoła, ale w innym to określenie stosuje się do mody. Jak ktoś pozie, że coś jest oldskulowego to znaczy, że stylem nawiązuje do wcześniejszych lat, epok(?). W skrócie nie modne, ale fajne.

Wolałam to Wam napisać, bo nie byłam zbytnio pewna. Myślę, że Wam się post podoba i zaspokoiłam Waszą ciekawość o czym jest piosenka "Old School'.
PS: Co do tłumaczenia "Mi circo" to jestem w trakcie tłumaczenia. Po prostu jest to piosenka po hiszpańsku i dlatego trzeba więcej czasu nad nią siedzieć a ja za dużo tego czasu nie mam. Piosenki po angielsku łatwiej i szybciej się tłumaczy. Mam nadzieję, że mnie zrozumiecie i nie bójcie się. Pamiętam o niej :D

!!Tłumaczenie jest mojego autorstwa, 
więc zabraniam kopiować oraz wykorzystywać 
bez mojej zgody pisemnej!!

piątek, 25 września 2015

25.09.2015 Dzień pełen niespodzianek i wrażeń.

Hola Abrahamers!
Dzisiaj 25 września dla Abrahama dużo się dzieje, więc chce Wam o tym opowiedzieć.
_______________________________________________________________________________
  • Na początku z rana pojawił Lyrics Video do piosenki "Old School". Można już ją posłuchać ;)





  • Dzisiaj o północy już można było ściągać piosenkę z ITunes (piosenkę Old School). KIlka minut po północy HT #OldSchoolEnITunes pojawił się w trendach w Hiszpani i Ecuador.




  • Abraham będzie mieć koncert dzisiaj w Burgos o ok. 20 godzinie. 



  • Oto co wczoraj napisał:
Mniej więcej chodzi o to, że jutro (czyli dzisiaj) jest specjalny dzień i wymienia w sumie to wszystko co ja już Wam wymieniłam :*
  •  Przy okazji nowe zdjęcie z Instagrama:
Todo contigo... || A/\

PS. Jutro dodam tekst i tłumaczenie nowej piosenki :p

niedziela, 13 września 2015

Tytuł nowej piosenki i data jej wydania

Hola!
Abraham w piątek przed 17, dodał jeden krótki filmik z zapowiedzią do piosenki i literą od końca tytułu piosenki. Później dodawał kolejne litery. Dzisiaj rano dodał wszystkie. Tutaj możecie zobaczyć wszystkie filmiki (podaje od końca tak jak Abraham dodawał):






Dla uważnych: Przy literze "s" jest dalsza część piosenki ;p
Ta piosenka wyjdzie 25 września i nazywa się "Old School".
Już nie mogę się doczekać :)

czwartek, 10 września 2015

#AYRTheAlbum

Abraham ciągle pamięta o Polsce. Możemy być w jego nowym albumie! Jak? Zapraszam do czytania.

Oto link do strony gdzie jest wszystko napisane: http://www.ayrthealbum.com/pl.html
Zapoznajcie się także z regulaminem. Świetnie by było gdyby wzięło jak najwięcej osób. Bierzecie udział? ;)

A tutaj 2 razy Abraham powiadomił nas o tym:





niedziela, 30 sierpnia 2015

Urodziny Abrahama

Jak wiecie 5 dni temu, Abraham obchodził swoje 17 urodziny. Z tej okazji przygotowałyśmy z  filmik. 


Życzenia składały Abrahamowi fanki z takich krajów jak: Hiszpania, Ekwador, Kolumbia, Wenezuela,  Argentyna, Peru, Meksyk, Dominikana, Gwatemala. W tych o to państwach hasztag #FelizCumpleAbrahamMateo znajdował się w trendach. Ten hasztag znajdował się również na 3 miejscu w rankingu na świecie. To wielki sukces dla Abrahama oraz radość, ponieważ wie, że ma Abrahamers na całym świecie, które są z nim i o nim pamiętają. 


Abiemu, życzenia składali nie tylko fani, ale także rodzina, artyści i wytwórnie Sony Music z równych krajów. 


















Powyżej macie, niektóre z życzeń, które dostał nasz idol. 


Abraham w swoje urodziny zrobił nam niespodziankę i wstawił na Vevo dwa filmiki dotyczące All the Girls. 




W dzisiejszym poście to tyle. Bardzo przepraszam za brak postów, ale brak weny i brak czasu robią swoje. Bardzo dziękuję Rose za pomoc w pisaniu tej notki ;) Pozdrawiam ;*












czwartek, 30 lipca 2015

Niespodzianka

Hej! 
Pisałam wam, że szykuję dla was niespodziankę. Oto ona. Już jest. Ogólnie to jest bardziej zapowiedź tej niespodzianki, ale dla was filmik w moim wykonaniu na pewno będzie dla was jakąś niespodzianką ;) Zapraszam do obejrzenia. 


*Powinnam powiedzieć "I am", jednak śpieszyłam się i pomyliłam. Przepraszam :)

czwartek, 16 lipca 2015

Akordy do piosenek i karaoke

Heejkaa! Na asku ostatnio dostałyśmy pytania dotyczące czy mamy karaoke do piosenek Abrahama. Nie jest tego dużo, ale coś jest. Wstawiam również akordy, abyście mogli spróbować na własnych siłach zagrać piosenki Abrahama. Zachęcam do wysyłania swoich coverów, na e-mail. Jeśli będziecie mieli życzenie zostawią wstawione na bloga, bądź kanał na youtube ;D

KARAOKE: 

- Girlfriend





- Another Heartbreak 



- All the Girls 


- Mas de mil anos



- Lanzalo 



AKORDY: 

-Girlfriend

- Lanzalo 




- Mi super estrella




-Senorita






To tyle na dzisiaj. Mam nadzieję, że pomogłam ;D