sobota, 18 kwietnia 2015

Piosenki i covery Abrahama

Hi Abrahamers! Po długim czasie, czyli prawie 2 tyg. dodaje post. U Abrahama właściwie nic ciekawego się nie dzieje, więc postanowiłam zebrać wszystkie piosenki i chociaż część coverów. Może najpierw zacznę od tego, że premiera teledysku ' Sin Usar Parablas' została przełożona na 24 kwietnia. Ldovica wczoraj dodała także fragment teledysku :D
https://www.facebook.com/lodovicacomello/videos/vb.331894720215708/850253631713145/?type=2&theater#_=_

To tyle co u Abrahama :D
Zacznę od wstawiania piosenek z albumów.

Album 'Abraham Mateo':

  • 'Vuelve Conmigo'

  • 'Destronado'


  • 'Los Dos Cogidos De La Mano' 


  • 'Un Amor Como Los De Antes' 
  • 'Magia'

  • 'Imaginame Sin Ti'












  • 'Volveria'
  • 'Without You' z Caroline Costa 

  • 'Lagrimas De Amor'

  • 'Te Amare'

  • 'La Soledad'

  • 'Cuando Tu No Estas' 


Album 'AM':

  • Senorita 

  • Get the Phone



  • Lanzalo


  •  Girlfriend 

  • Me Gustas 

  • Undercover 
  • Esa Chica Es para Mi
  • Kill the Lights
  • En Mi Cabeza 
  • Mi Super Estrella 
  • Mas De Mil Anos 
  • Kill the Lights (remix) 

Album ' Who I AM' :

  • All the Girls (la la la)

  • Eres Como el Aire
  • Todo Termino 
  • Torture 
  • Mi Circo 
  • Another Heartbreak 
  • It's U
  • Fun Error Amarte 
  • I Choose That Girl 
  • Golden Heart 
  • Who I Am 


  • Hearts 
  • Adiacto a Ti 
  • Baby Girl 
  • Niña Indeterminada
  • Zero Fahrenheit


Covery: 

  • Que hago yo ( z Tonym Mateo )

  • Boyfriend 
  • Te voy a amar 

  • I Surrender 




  • Grenade 
  • Imagine 
  • El Jardin Prohibido

  • Happy 

  • Come Home (z Sabriną Carpenter)

  • What Makes You Beautiful
  • I Have Nothing 

  • Mistletoe

  • Treasure

  • Just The Way You Are

  • Baby


To tyle co zgromadziłam na dzisiaj. Mam nadzieję, że Wam się podoba :D 

wtorek, 7 kwietnia 2015

Sesja Abrahama Mateo

Hej! Wiele osób szukało zdjęć z sesji Abrahama. Ja mam kilka zdjęć z sesji, więc postanowiłam je wstawić :) Mam nadzieję, że wam się przydadzą. Nie jest ich wiele, ale coś jest :D

-Sesja 1-









-Sesja 2-






-Sesja 3-












poniedziałek, 6 kwietnia 2015

CD9, Abraham i 'Todo Termino'

Dzisiaj nie będzie post tematyczny, ponieważ wybiłam się z rytmu dodawania postów regularnie. Trzeba to nadrobić. :)


Wracając do Abrahama? Co u niego?
Ostatnio dużo się dzieje. Abraham obecnie jest w Meksyku. No i nasuwa nam się pytanie. Co on tam robi? Odpowiedź brzmi: Nagrywa piosenkę z meksykańskim boysbandem i podpisuje płytę 'WhoIAM'.

W związku z tym singlem Abri dodał na instagrama filmik, chłopaki CD9 także dodali i złączyli w jedną całość :D 
Linki do filmików: 
Abraham: 
Razem:
Dzisiejszy wieczó spędzają razem. Skąd to wiem? Hmm... na twitterze i instagramie pojawiły się włamy haha.
U Abrahama:


U chłopaków:




Wszyscy już odzyskali swoje twittery i są szczęśliwi haha :P Nie mogę się doczekać tej piosenki. Ej! Ale, zaraz, zaraz. Ja chyba tam napisałam... Dzisiejszy wieczór, zapomniałam, że w Meksyku, jest inna strefa czasowa. Teraz tam jest dzień. Przepraszam za pomyłkę.

Co dalej? 
Abraham nagrywa nowy teledysk! Będzie on do piosenki 'Todo Termino'. Jest to jedna z moich ulubionych :3
 Hey girl! Todo terminó, estas loca si tu crees que esto es cosa de tres! No, NO!!  
‪#‎TodoTerminó‬ (2º síngle de Who I AM) 



niedziela, 29 marca 2015

Teledysk do Sin Usar Palabras

Jeśli są tu fanki/fani Lodovici Comello to mam dobre wieści ;) Pamiętacie piosenkę Sin Usar Palabras? Jest w płycie Mariposa Lodovici i jest to piosenka w której Abraham zaśpiewał z włoszką. Właśnie Lodovica z Abrahamem się spotkali. Nie jestem do końca pewna czy Abraham przyjechał do Włoszech czy na odwrót, Lodovica do Hiszpanii, ale to nie istotne ;) Właśnie kręcą teledysk do tej piosenki. Mówią, że będzie bombowy. No cóż my to ocenimy ;) Na twitterze panuje  #SinUsarPalabrasVideo. A teraz kilka zdjęć:

A teraz kilka screenów z TT Lodovici i Abrahama :)
A i jeszcze na koniec chcę dodać, że duże prawdopodobieństwo jest to, iż Lodovica jest w Hiszpanii, gdyż na początku kwietnia ma koncert w Portugalii a po za napisała na tt coś takiego:
W następnym poście, możliwe, że dodam zdjęcia z sesjii o której dosyć sporo osób chce ;)
// Rose

sobota, 21 marca 2015

Feliz día del padre

W Hiszpanii 19 marca jest obchodzony dzień ojca tak jak u nas, tylko, że my mamy 23 czerwca. W tym dniu hiszpańscy obywatele obchodzą to święto tam jak w Polsce. Dzieci składają swoim ojcom życzenia i czasami dają drobne upominki, np. Laurki.
Abraham również złożył życzenia swojemu tacie na facebooku i Instagramie, ale myślę, że też do niego zadzwonił ;) 

Feliz día del padre al mejor padre que existe. Te quiero papá! Gracias por enseñarme tanto. || Happy Father's day to the best dad in the world. I love you. Thank you for always being there for me || A/\
Tłumaczenie:
Wszystkiego najlepszego z okazji dnia Ojca do najlepszego taty, który istnieje. Kocham cię tata! Dziękuję za nauczenie mnie tak wiele. || Wszystkiego najlepszego z okazji dnia Ojca do najlepszego taty na świecie. Kocham cię. Dziękuję że zawsze jesteś tam dla mnie. || A/\
// Rose

środa, 18 marca 2015

Abraham w Los Angeles! (od 8 marca)

Hej. 
Dzisiaj post jest o pobycie Abrahama w Los Angeles. Jeśli niektórzy z was obserwują Abriego od dawna to wiedzą, że jest już 2 raz w L.A :) 
 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Abri w Los Angeles jest od 8 marca do teraz. Jak na razie nie spieszy mu się, żeby opuścić to miasto xd Po krótce napiszę wam co się dzieje u niego podczas pobytu w L.A.
✖ Aterrizando en L.A (Lądowanie w L.A)
✖Abraham komponuje piosenki z różnymi osobami, np.:
✴Damon Sharpe
✴Poo Bear
✴Andrew Watts, Joshua Goodwin i Poo Bear
✴Jorgen Elofsson
✴Lindy Robbins
✴Talay Riley
✖ Tutaj chyba zwiedzil trochę L.A.
✖ A tu reszta jego zdjec w czasie pobytu:
 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
To na tyle w dzisiejszym poście. Abraham nadal jest w Los Angeles. Nie wiadomo kiedy wraca a może i nawet w inne miejsce poleci ;) Na razie nic nie wiemy. Dzisiejszy post jest bardziej taki "fotograficzny". Jest większość zdjęć, ale i tak mam nadzieję, że się podoba ^^
// Rose