wtorek, 26 maja 2015

#TourWhoIAM Koncert w Ferrol 22.05.2015

Hej!
Pomyślałam, że dzisiaj napiszę o koncercie w Ferrol z #TourWhoIAM, który odbył się 22 maja. Dodam wam sporo zdjęć i kilka filmików. To zapraszam do oglądania :)
Zdjęcia:



















Filmiki:

środa, 6 maja 2015

Zapowiedź teledysku i aktualności


Oto zapowiedź teledysku do Todo Terminó:


Teraz aktualności z życia Abriego:
Feliz dia a la mejor madre del mundo!gracias por acompañarme siempre y querer siempre lo mejor para mi. Te amo mamá 
Tłumaczenie:
Szczęśliwego dnia najlepszej mamie na świecie! Dziękuję, że zawsze towarzysz mi i zawsze chcesz dla mnie jak najlepiej. Kocham cię mama
Siempre os tendré guardada mi mejor sonrisa. || GRACIAS POR SER COMO SOIS! || #SiempreJuntos #TCNST 
 Tłumaczenie:
Zawsze zachowam dla was mój najlepszy uśmiech. || DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚCIE TACY JAKIMI JESTEŚCIE. || #ZawszeRazem #TCNST

Tłumaczenie:
Bardzo dziękuję za wasze wiadomości z uczuć. Jestem bardzo smutny nie móc być z wami jutro, ale muszę wyzdrowieć.
Umieram z pożądania, bo przyjadę 30 czerwca i wreszcie żyć z wami ten koncert który jest szczególny dla mnie i móc dać  200%  na co zasługujecie.
Bardzo was kocham❤
Tłumaczenie:
Chłopaki, dzisiaj nie mogę byc w show (koncert) mojej siostry @lodocomello muszę wyzdrowieć ale nikt nie może przegapić! Będziecie w szoku!❤
Buenas noches chic@s. Gracias por estar siempre ahí! #SoñadBonito. Os quiero muchísimo!
Tłumaczenie:
Dobranoc. Dziękuję za bycie zawsze tu! #PiekneSny. Kocham was bardzo!

 Chic@s os tengo tremenda sorpresa! El viernes estaré en el programa d @JoseMotatv reviviendo mi clip SEÑORITA! No vais a poder parar d reír
 Tłumaczenie:
Macie potworną niespodziankę! W piątek będę w programie @JoseMotatv ożywienie mojego klipu SEÑORITA! Nie będziecie mogli przestać się śmiać
A na koniec kilka zdjęć:






sobota, 18 kwietnia 2015

Piosenki i covery Abrahama

Hi Abrahamers! Po długim czasie, czyli prawie 2 tyg. dodaje post. U Abrahama właściwie nic ciekawego się nie dzieje, więc postanowiłam zebrać wszystkie piosenki i chociaż część coverów. Może najpierw zacznę od tego, że premiera teledysku ' Sin Usar Parablas' została przełożona na 24 kwietnia. Ldovica wczoraj dodała także fragment teledysku :D
https://www.facebook.com/lodovicacomello/videos/vb.331894720215708/850253631713145/?type=2&theater#_=_

To tyle co u Abrahama :D
Zacznę od wstawiania piosenek z albumów.

Album 'Abraham Mateo':

  • 'Vuelve Conmigo'

  • 'Destronado'


  • 'Los Dos Cogidos De La Mano' 


  • 'Un Amor Como Los De Antes' 
  • 'Magia'

  • 'Imaginame Sin Ti'












  • 'Volveria'
  • 'Without You' z Caroline Costa 

  • 'Lagrimas De Amor'

  • 'Te Amare'

  • 'La Soledad'

  • 'Cuando Tu No Estas' 


Album 'AM':

  • Senorita 

  • Get the Phone



  • Lanzalo


  •  Girlfriend 

  • Me Gustas 

  • Undercover 
  • Esa Chica Es para Mi
  • Kill the Lights
  • En Mi Cabeza 
  • Mi Super Estrella 
  • Mas De Mil Anos 
  • Kill the Lights (remix) 

Album ' Who I AM' :

  • All the Girls (la la la)

  • Eres Como el Aire
  • Todo Termino 
  • Torture 
  • Mi Circo 
  • Another Heartbreak 
  • It's U
  • Fun Error Amarte 
  • I Choose That Girl 
  • Golden Heart 
  • Who I Am 


  • Hearts 
  • Adiacto a Ti 
  • Baby Girl 
  • Niña Indeterminada
  • Zero Fahrenheit


Covery: 

  • Que hago yo ( z Tonym Mateo )

  • Boyfriend 
  • Te voy a amar 

  • I Surrender 




  • Grenade 
  • Imagine 
  • El Jardin Prohibido

  • Happy 

  • Come Home (z Sabriną Carpenter)

  • What Makes You Beautiful
  • I Have Nothing 

  • Mistletoe

  • Treasure

  • Just The Way You Are

  • Baby


To tyle co zgromadziłam na dzisiaj. Mam nadzieję, że Wam się podoba :D 

wtorek, 7 kwietnia 2015

Sesja Abrahama Mateo

Hej! Wiele osób szukało zdjęć z sesji Abrahama. Ja mam kilka zdjęć z sesji, więc postanowiłam je wstawić :) Mam nadzieję, że wam się przydadzą. Nie jest ich wiele, ale coś jest :D

-Sesja 1-









-Sesja 2-






-Sesja 3-












poniedziałek, 6 kwietnia 2015

CD9, Abraham i 'Todo Termino'

Dzisiaj nie będzie post tematyczny, ponieważ wybiłam się z rytmu dodawania postów regularnie. Trzeba to nadrobić. :)


Wracając do Abrahama? Co u niego?
Ostatnio dużo się dzieje. Abraham obecnie jest w Meksyku. No i nasuwa nam się pytanie. Co on tam robi? Odpowiedź brzmi: Nagrywa piosenkę z meksykańskim boysbandem i podpisuje płytę 'WhoIAM'.

W związku z tym singlem Abri dodał na instagrama filmik, chłopaki CD9 także dodali i złączyli w jedną całość :D 
Linki do filmików: 
Abraham: 
Razem:
Dzisiejszy wieczó spędzają razem. Skąd to wiem? Hmm... na twitterze i instagramie pojawiły się włamy haha.
U Abrahama:


U chłopaków:




Wszyscy już odzyskali swoje twittery i są szczęśliwi haha :P Nie mogę się doczekać tej piosenki. Ej! Ale, zaraz, zaraz. Ja chyba tam napisałam... Dzisiejszy wieczór, zapomniałam, że w Meksyku, jest inna strefa czasowa. Teraz tam jest dzień. Przepraszam za pomyłkę.

Co dalej? 
Abraham nagrywa nowy teledysk! Będzie on do piosenki 'Todo Termino'. Jest to jedna z moich ulubionych :3
 Hey girl! Todo terminó, estas loca si tu crees que esto es cosa de tres! No, NO!!  
‪#‎TodoTerminó‬ (2º síngle de Who I AM)